Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Провідний європейський транспортний сервіс Taxify змінив назву на Bolt

Провідний європейський транспортний сервіс Taxify змінив назву на Bolt

Компанія також представила новий логотип

Провідний європейський транспортний сервіс Taxify змінив назву на Bolt
Фото: Bolt

Провідний європейський транспортний сервіс Taxify для виклику автомобілів змінює назву на Bolt і представляє новий логотип. Про це Mind повідомили в компанії.

«Зміна бренду відображає більш широке бачення компанії, що починала працювати як сервіс виклику авто і мотоциклів, а згодом запустила послугу оренди самокатів і планує розширювати лінійку продуктів», – йдеться в повідомленні.

За словами CEO та співзасновника Bolt Маркуса Вілліга, нова назва символізує швидкий, динамічний рух – саме так потрібно пересуватися містом на автомобілі, самокаті чи громадському транспорті.

«У перекладі з англійської «bolt» ― це спалах блискавки. До того ж назва підкреслює віру в те, що майбутнє за електротранспортом», – додав він.

Вілліг також нагадав, що Taxify було засновано п'ять років тому, і місією компанії було зробити пересування містом зручним і доступним.

«Першою нашою послугою була послуга виклику автомобілів, звідки і походить назва. Ми послідовно дотримувалися місії компанії, платформа розвивалася та згодом переросла свою назву. Ми прагнемо вирішити транспортні проблеми, пропонуючи нові послуги, а також хотіли би, щоб наш бренд відображав майбутнє компанії», – розповів він.

За словами Вілліга, новий бренд буде поступово з’являтися на світових ринках, де присутня компанія, протягом наступних декількох тижнів. Додаток Taxify, встановлений на телефонах користувачів, оновиться автоматично.

Додамо, що платформу було засновано в Естонії. На сьогоднішній день вона є лідером в Європі й Африці та обслуговує 25 млн клієнтів у більш ніж 30 країнах світу. Компанія першою створила єдиний мобільний додаток для виклику автомобілів та оренди самокатів і планує запровадити послугу оренди самокатів у різних містах Європи. Інвесторами сервісу виступили Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital і співзасновник TransferWise Таавет Хінрікус. Засновник і CEO компанії Bolt (колишньої Taxify) – Маркус Вілліг. Він створив платформу в 2013 році в 19-річному віці разом з братом Мартіном, що працював у Skype. Маркус був відзначений у рейтингу Forbes Європа «30 до 30» як наймолодший CEO і засновник мільярдної компанії в Європі. 

Раніше Mind писав, що Airbus почав тестувати міське літаюче таксі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті