Нові зарядні станції Tesla зменшать час зарядки до 15 хвилин

Нові зарядні станції Tesla зменшать час зарядки до 15 хвилин

До кінця року нові суперзарядки зʼявляться і в Європі

Нові зарядні станції Tesla зменшать час зарядки до 15 хвилин
tesla.com

Компанія Tesla на даний момент має близько 12 тисяч зарядних станцій V2 Supercharger у Північній Америці, Європі та Азії, і ця мережа продовжує зростати щодня.

Однак для того, щоб прискорити поширення електромобілів і перехід світу на відновлювальну енергетику, зарядка повинна бути ще швидшою, а кількість автомобілів, здатних заряджатися в певному місці за день, має бути значно вищою, зазначили в компанії.

Тому Tesla виводить на ринок V3 Supercharging – суперзарядні пристрої нового покоління. V3 дозволяє електрокарам Tesla заряджатися швидше, ніж будь-який інший електромобіль, представлений сьогодні на ринку, стверджують в компанії.

V3 Supercharger підтримує потужність до 250 кВт на автомобіль. У компанії розраховують, що V3 знизить середній час зарядки до 15 хвилин.

Станція може зарядити Model 3 за п'ять хвилин на 120 км ходу. На першому етапі доступ до V3 Supercharging буде відкритий тільки для Model 3, потім його отримають і інші моделі електрокарів.

Нові станції тестуються в Каліфорнії, протягом 2019 року ці фірми також з'являться в Північній Америці, Європі та Азії.

У компанії також розповіли про нову функцію On-Route Battery Warmup: по дорозі до станцій акумулятори будуть нагріватися до оптимальної температури, що має знизити середній час заряду на 25%.

Нагадаємо, у Швейцарії створили електромобіль, який заряджається найшвидше у світі.

Між тим на Женевському автосалоні представили найшвидші електрокари у світі, що можуть розвивати швидкість від 350 км/год і вище.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті