Кабмін протягом тижня активно спілкуватиметься з бізнесом

Кабмін протягом тижня активно спілкуватиметься з бізнесом

Відсьогодні, 11 березня 2019 року, стартував Тиждень Відкритого Уряду

Кабмін протягом тижня активно спілкуватиметься з бізнесом
Фото: kmu.gov.ua

Протягом Тижня Відкритого Уряду, який розпочався 11 березня 2019 року, в Києві та регіонах відбуватимуться публічні заходи (круглі столи, вебінари, конференції, тренінги тощо), присвячені питанням налагодження взаємодії між представниками органів виконавчої влади з бізнесом, експертним середовищем, громадськістю та міжнародними партнерами. Про це йдеться в повідомленні на сайті Кабміну.

Тиждень Відкритого Уряду відбувається в рамках участі України в міжнародній Ініціативі «Партнерство «Відкритий Уряд».

«Ми в активному діалозі з бізнесом, експертним середовищем, громадськістю та міжнародними партнерами. Давайте разом робити Україну сильною, прозорою і ефективною!» – закликав прем’єр-міністр Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

В Україні стартує тиждень “Відкритого Уряду”

В Україні стартує тиждень “Відкритого Уряду”. Він проходить в рамках міжнародної ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”. #УрядГройсмана працює відкрито з першого дня і постійно впроваджує механізми прозорості та ефективності роботи Кабінету Міністрів. Ми в активному діалозі з бізнесом, експертним середовищем, громадськістю та міжнародними партнерами. Давайте разом робити Україну сильною, прозорою і ефективною! #ВідкритийУряд #OpenGovWeek Oleksandr Saenko Володимир Бондаренко – Державний секретар Кабінету Міністрів України Степан Кубів Ivanna Klympush-Tsintsadze Володимир Кістіон В'ячеслав Кириленко Павло Розенко Геннадій Зубко Остап Семерак Арсен Аваков (Arsen Avakov) Ігор Насалик Pavlo Klimkin Євген Нищук Ігор Жданов Степан Полторак Volodymyr Omelyan Emine Dzheppar Лілія Гриневич Lilia Hrynevych Уляна Супрун Андрій Рева Oksana Markarova Павло Петренко Ірина Фріз / Iryna Friz Ольга Трофимцева (Olga Trofimtseva) Василий Рябчук (Vasya Ryabchuk) Тетяна Андрійчук Roksolana Stadnyk Olesya Arkhypska

Опубликовано Volodymyr Groysman Воскресенье, 10 березня 2019 р.

Так, у тематичному відео, підготовленому з нагоди Тижня Відкритого Уряду, прем’єр-міністр, міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко, державний секретар Кабінету міністрів Володимир Бондаренко розповіли про низку ініціатив у сфері забезпечення відкритого та прозорого урядування (електронні послуги, відкриті дані, доступні державні реєстри, стажування молоді в органах виконавчої влади тощо).

Одним із перших заходів в межах зазначеної ініціативи стане вебінар «Тиждень Відкритого Уряду розпочато: дізнавайся та долучайся», який спільно з ІСАР «Єднання» організовує Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів, що організаційно супроводжує реалізацію ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в Україні.

Анонси інших заходів у межах Тижня Відкритого Уряду можна знайти на сторінці Facebook ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в Україні.

Раніше Гройсман запропонував експертному середовищу та представникам ІТ-сфери разом розробити комплексні правила розвитку ІТ-сектору на найближчі 5–10 років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло