Boeing рекомендує призупинити використання своїх 737 Max, але певен у їх безпечності

Boeing рекомендує призупинити використання своїх 737 Max, але певен у їх безпечності

Авіаконцерн зазначив, що видав відповідну рекомендацію виключно як запобіжний захід

Boeing рекомендує призупинити використання своїх 737 Max, але певен у їх безпечності
фото pixabay.com

Американський авіаконцерн Boeing рекомендував призупинити експлуатацію всіх літаків 737 Max після аварії літака цього типу в Ефіопії, у результаті якої загинули 157 осіб. Про це повідомляє DW із посиланням на відповідну рекомендацію, направлену компанією до Федерального авіаційного агентства США (FAA).

Концерн підкреслив, що Boeing, як і раніше, абсолютно впевнений у безпеці літаків 737 Max і видав відповідну рекомендацію виключно як запобіжний захід. У компанії відзначили, що Boeing вживає всіх можливих заходів для встановлення причини аварії в Ефіопії 10 березня, а також авіакатастрофи в Індонезії в жовтні минулого року, в результаті якої загинули 189 осіб.

Раніше агентство FAA розпорядилося призупинити експлуатацію всіх літаків Boeing 737 Max 8 і Max 9, які літають у США або використовуються американськими авіакомпаніями. У FAA повідомили, що 13 березня слідча група знайшла і вивчила нові дані на місці катастрофи в Ефіопії й за результатами цієї роботи, а також аналізу даних, отриманих із супутників, було прийнято рішення про призупинення експлуатації літаків Max 8 і Max 9.

Нагадаємо: багато країн заборонили польоти таких літаків над своєю територією, зокрема  Євросоюз, Україна, Китай, Австралія, Туреччина, Малайзія, Канада, Грузія, Казахстан та ін. після авіакатастрофи в Ефіопії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті