Напередодні старту нового сезону пішов з життя гоночний директор «Формули-1» Чарлі Уайтинг

Напередодні старту нового сезону пішов з життя гоночний директор «Формули-1» Чарлі Уайтинг

66-річний чоловік помер від легеневої емболії

Напередодні старту нового сезону пішов з життя гоночний директор «Формули-1» Чарлі Уайтинг
Чарлі Уайтинг
фото www.formula1.com

Гоночний директор «Формули-1» Чарлі Уайтинг помер у середу ввечері в Мельбурні за три дні до Гран-прі Австралії. Про це йдеться на сайті Міжнародної автомобільної федерації (FIA).

Зазначається, що причиною смерті стала легенева емболія. Чоловік помер на 67-му році життя.

У 1977 році Уайтинг почав працювати в гоночній команді Hesketh Racing, а після її розпаду перейшов працювати в команду Brabham, власником якої був Берні Екклстоун. У Brabham Вайтінг пропрацював 10 років. У перші роки він займав у команді посаду головного механіка, і за його особистої участі Нельсон Піке завоював звання чемпіона світу «Формули-1» у сезонах 1981 та 1983 років. Пізніше Уайтинга підвищили до головного інженера команди Brabham. У 1988 році він став технічним делегатом FIA в Формулі-1, а у 1997 році його призначили гоночним директором і делегатом з безпеки «Формули-1».

«Я з превеликим сумом дізнався про раптову смерть Чарлі. Я знаю Уайтинг багато років, і він був великим гоночним директором, центральною та неповторною постаттю в «Формулі-1», яка втілювала етику і дух цього фантастичного спорту», – прокоментував його смерть президент FIA Жан Тодт.

«Я знав Чарлі все своє гоночне життя. Ми разом працювали механіками, подружилися і стільки часу проводили разом на гоночних трасах по всьому світу… Мене охопила величезна печаль, коли я почув трагічні новини. Я спустошений. Це велика втрата не тільки для мене особисто, але і для всієї сім'ї «Формули-1», FIA і автоспорту в цілому», – сказав спортивний директор «Формули-1» Росс Браун.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті