Johnson & Johnson сплатить $29 млн жінці, яка стверджує, що захворіла на рак через продукцію компанії

Johnson & Johnson сплатить $29 млн жінці, яка стверджує, що захворіла на рак через продукцію компанії

Террі Лівітт обвинуватила компанію у використанні азбесту в дитячій присипці, що в кінцевому результаті викликало в неї ракове захворювання

Johnson & Johnson сплатить $29 млн жінці, яка стверджує, що захворіла на рак через продукцію компанії
фото twitter.com/jnjnews

Суд Каліфорнії зобов’язав Johnson & Johnson виплатити $29 млн жінці, яка звернулась із позовом, де заявила, що використання продукції компанії призвело до появи у неї раку. Про це повідомляє Reuters.

Террі Лівітт заявила, що використання дитячої присипки Johnson & Johnson на основі тальку та ще однієї присипки компанії в 1960–1970 роках викликало у неї появу у 2017 році однієї з форм раку – усе через вміст у присипках азбесту.

J&J заявила, що подасть апеляцію, пославшись на «серйозні процедурні і доказові помилки» в ході судового розгляду, заявивши, що адвокати цієї жінки в більшості випадків не змогли довести, що в дитячій присипці міститься азбест.

«Ми поважаємо судовий процес, але повторюємо, що вердикти присяжних не є медичними, науковими або нормативними висновками про продукт», – йдеться в заяві J&J.

Компанія відкидає обвинувачення, що тальк її виробництва викликає рак, заявляючи, що численні дослідження та випробування, проведені регуляторами у всьому світі, показали, що тальк є безпечним та не містить азбест.

Агентство Reuters 14 грудня минулого року опублікувало власний звіт, в якому повідомлялось, що в J&J знали, що іноді готовий тальк її виробництва давав позитивний результат на вміст невеликої кількості азбесту з 1970-х до початку 2000-х років і ці дані компанія не розкривала регулюючим органам чи споживачам.

Нагадаємо: у липні 2018 року компанію Johnson & Johnson, одного з найбільших виробників медичних товарів, зобов’язали виплатити $4,69 млрд за позовом жінок, які стверджували, що через дитячу присипку захворіли на рак.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло