У Госдумі РФ запропонували зобов’язати Україну компенсувати Криму втрати за 25 років

У Госдумі РФ запропонували зобов’язати Україну компенсувати Криму втрати за 25 років

Спікер Госдуми Володін має намір зробити це через європейські парламентські структури

У Госдумі РФ запропонували зобов’язати Україну компенсувати Криму втрати за 25 років
Путін, Аксьонов, Константинов і Чалий підписують анексію Криму
фото kremlin.ru

Україну необхідно зобов'язати компенсувати втрати, які Крим поніс за той час, поки перебував у її складі. Про це заявив голова Госдуми РФ В'ячеслав Володін, передає ТАСС.

«Давайте  доручимо нашим профільним комітетам разом з профільними кримськими комітетами вивчити це питання, проаналізувати, прорахувати: скільки втратила економіка Криму за рахунок руйнівної політики України, яка тут насаджувалася, скільки втратив народ, які права порушувались», – сказав він.

«І через наші європейські парламентські структури ми з вами візьмемо і зобов'яжемо Україну компенсувати те, що втратив Крим за ці 25 років», – підкреслив він.

За словами Володіна, Україна «обійшлася з Кримом дуже і дуже непорядно, були порушені основоположні права громадян Криму – право на мову, право на освіту рідною мовою, [вона] зруйнувала економіку Криму і Севастополя – практично анексія».

За словами спікера, в європейських парламентах повинні розуміти, що мова йде про «возз'єднання народу».

Нагадаємо: у березні 2014 року Росією було здійснено спрямоване насильницьке протиправне відторгнення українського Криму. Анексія Криму не визнається Україною, Генеральною асамблеєю ООН, ПАРЄ, ПА ОБСЄ, країнами ЄС, США та багатьма іншими. У зв’язку із агресією РФ проти України низка країн ввели проти Росії санкції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті