Канада ввела санкції проти глави «Роснефти» і ще 23 осіб через інцидент у Керченській протоці

Канада ввела санкції проти глави «Роснефти» і ще 23 осіб через інцидент у Керченській протоці

Країна висловила солідарність стосовно України разом із ЄС та США

Канада ввела санкції проти глави «Роснефти» і ще 23 осіб через інцидент у Керченській протоці
фото pixabay.com

Канада ввела в п'ятницю антиросійські санкції у зв'язку з інцидентом в Керченській протоці, що сталася 25 листопада 2018 року. Санкції введено проти 24 фізичних осіб. Про це йдеться в заяві глави канадського МЗС Христі Фріланд, пише TUT.by.

«У координації з Євросоюзом і США Канада сьогодні оголошує про нові санкції у відповідь на агресивні дії Росії в Чорному морі і Керченській протоці, а також у зв'язку з анексією Криму», – сказано в заяві глави МЗС Канади.

Зокрема, Оттава ввела санкції проти глави «Роснефти» Ігоря Сєчіна, глави ВТБ Андрія Костіна, колишнього керівника РЖД Володимира Якуніна, голови «Росгвардії» Віктора Золотова та інших.

Також введені обмеження проти компаній «Сухий», «Туполєв», «МИГ», «Силові машини», «Строймонтажгаз» і ще 10 російських підприємств.

Раніше про введення санкцій заявили США. У санкційні списки потрапили заступник керівника Прикордонної служби ФСБ РФ Геннадій Медведєв, начальник прикордонного управління ФСБ по Криму Сергій Станкевич, начальник однієї зі служб прикордонного управління Руслан Ромашкін, заступник начальника прикордонного управління Андрій Шеїн, а також заступник голови ЦВК проголошеної Донецької народної республіки (ДНР) Олексій Найденко і секретар ЦВК ДНР Володимир Висоцький.

Вашингтон ввів обмеження проти російських компаній «Концерн «Океанпрібор», «Завод «Фіолент», «Судокомпозит», «Нові проекти», «Консоль-Строй», «Зірка», «Ярославський суднобудівний завод» і «Зеленодольськ завод імені Горького».

***

Як відомо, Росія 25 листопада захопила три українських кораблі «Бердянськ», «Нікополь» і «Яни Капу» біля берегів Криму, відкривши по них вогонь і поранивши кількох моряків. Екіпажі у складі 24 моряків були затримані. Лефортовський суд Москви в середині січня продовжив їх арешт до 24 квітня. Одним з наслідків інциденту в Керченській протоці стало введення в Україні воєнного стану терміном на місяць – президент Порошенко заявив про можливість повномасштабної агресії з боку Росії. 26 грудня військовий стан зняли.

Раніше, як повідомлялося, країни Євросоюзу досягли згоди щодо «азовських» санкцій проти Росії.

А 15 березня Рада ЄС офіційно запровадила індивідуальні санкції проти 8 осіб із Росії, причетних до затримання 24 українських військовослужбовців.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло