У французькому аеропорту роботи займуться паркуванням автомобілів (ВІДЕО)

У французькому аеропорту роботи займуться паркуванням автомобілів (ВІДЕО)

Компанія-розробник запустила поки що свій сервіс у тестовому режимі

У французькому аеропорту роботи займуться паркуванням автомобілів (ВІДЕО)
Stanley Robotics

Компанія Stanley Robotics запустить масштабний тестовий сервіс в одному з французьких аеропортів. Сервіс передбачає роботу кількох роботів, які будуть автоматично паркувати автомобілі клієнтів аеропорту, розповідає Популярная механика.

Сервіс Stanley Robotics буде запущений в Міжнародному аеропорту Ліон-Сент-Екзюпері в найближчі тижні, повідомляє VINCI Airports. Система працює так: клієнти паркують свої машини в спеціальному ангарі; автомобілі скануються, а потім один із роботів (їх називають Stan) сам «забирає» машину і паркує її в потрібному місці.

Чотири таких роботи зможуть обслуговувати до 200 машин в день.

За словами розробників, системі вдається використовувати паркувальний простір набагато ефективніше, ніж людям. Почасти це пов'язано з тим, що автономні роботи акуратніше паркують автомобілі.

Крім того, система відстежує, коли клієнти повернуться з подорожі. Образно кажучи, знаючи, що власники тієї чи іншої машини повернуться ще не скоро, робот може «закрити» її низкою інших автомобілів; але до повернення клієнтів робот обов’язково звільнить потрібний автомобіль.

Система буде працювати поки що лише для однієї з шести секцій паркувального простору аеропорту. Секція, де працюватимуть чотири роботи Stan, включає 500 паркувальних місць.

Stanley Robotics вже проводила тести своєї системи в Аеропорті Дюссельдорф і в Міжнародному аеропорту Париж – Шарль-де-Голль, а також планує в цьому році випробувати систему в Аеропорту Гатвік у Лондоні.

Тим часом у Великобританії запустили робота-акулу, який «їсть» пластикові відходи.

А компанія FedEx запустить автономного робота, який буде доставляти посилки просто під двері.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті