Шулявський міст у Києві закрили сьогодні на реконструкцію

Шулявський міст у Києві закрили сьогодні на реконструкцію

Роботи з демонтажу існуючого шляхопроводу розпочнуть 17 березня - наступного дня після перекриття

Шулявський міст у Києві закрили сьогодні на реконструкцію
Фото: УНІАН

Шулявський шляхопровід у Києві перекрили з сьогоднішнього дня, з 16 березня, у зв'язку з реконструкцією. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на  Київську міськдержадміністрацію.

Рух транспорту організовано прилеглими вулицями, повідомляє прес-служба КМДА.

«Роботи з демонтажу існуючого шляхопроводу будуть розпочаті вже 17 березня – наступного дня після перекриття. Етапність виконання робіт передбачає, що перші роботи – це демонтаж контактної мережі, демонтаж опор освітлення, демонтаж карнизних блоків, демонтаж консолей тротуарів, розбирання асфальтно-бетонного покриття, демонтаж самих балок прогонових будов і частковий демонтаж ростверків», – сказав головний інженер КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва» Олександр Здольник.

До кінця 2019 року планують завершити роботи з будівництва нового шляхопроводу довжиною 158,17м, велосипедних доріжок (довжина – 741 м), ліво- і правоповоротних з'їздів, реконструкції підземного пішохідного переходу, благоустрою та озеленення.

Рух транспорту на цей час буде організований прилеглими вулицями.

«Рух транспорту в напрямку Олександра Довженка – Вадима Гетьмана відбуватиметься вулицями Антона Цедіка і Петра Нестерова, з виїздом на проспект Перемоги. Для цього на перетині вулиці Петра Нестерова і проспекту Перемоги влаштований тимчасовий світлофорний об'єкт. Далі – проспектом Перемоги до перетину з вулицею Гарматною – на зазначеному перехресті також влаштовується тимчасовий світлофорний об'єкт для забезпечення можливості лівого повороту на вулиці Гарматній. Далі – вулицею Гарматною і вулицею Виборзькою забезпечується виїзд на вулицю Вадима Гетьмана», – розповів Здольник.

Стосовно руху транспорту в напрямку Вадима Гетьмана – Олександра Довженка: він буде проходити існуючим реконструйованим з'їздом на проспект Перемоги з можливістю перетину проспекту і виїздом на вулицю Олександра Довженка існуючим реконструйованим з'їздом, де також влаштують тимчасовий світлофорний об'єкт.

На шляхах об'їзду передбачено організацію одностороннього руху автомобільного транспорту, а саме: вулиця А.Цедіка (до перетину з вулицею П.Нестерова) і вулиця П.Нестерова будуть переведені в режим одностороннього руху; вулиця Гарматна (до перетину з вулицею Виборзькою) і вулиця Виборзька також будуть переведені в режим одностороннього руху.

Тролейбусний рух з боку Севастопольської площі вулицею В.Гетьмана матиме кінцеву зупинку «Індустріальний міст»; з боку вулиці Олени Теліги вулицею О.Довженка – кінцеву зупинку «вул.Івана Гонти».

«Новий шляхопровід планується завершити вже поточного року. Тому прохання до всіх водіїв: поставитися з розумінням і вибрати альтернативні маршрути. Таким чином, завдяки перерозподілу транспортних потоків на дорожній мережі міста ми уникнемо значних заторів, які можуть відбуватися в цьому вузлі», – додав Здольник.

КМДА також опублікувала схеми руху громадського транспорту на час перекриття Шулявського шляхопроводу (https://bit.ly/2TeagsR) і руху транспорту на час перекриття руху шляхопроводу (https://bit.ly/2EpYhhy).

Раніше Mind писав, що Шулявський міст перекриють з 16 березня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті