Nestlé в Україні та Молдові отримала нового гендиректора

Nestlé в Україні та Молдові отримала нового гендиректора

З березня цю посаду обіймає Алессандро Дзанеллі

Nestlé в Україні та Молдові отримала нового гендиректора
Алессандро Дзанеллі
Фото: прес-служба Nestlé

З березня 2019 року новим генеральним директором Nestlé в Україні та Молдові став Алессандро Дзанеллі. Про це повідомила прес-служба Nestlé.

Дзанеллі має більш ніж 23-річний досвід роботи на комерційних посадах у компанії Nestlé. Він працював в Італії, Франції, Великобританії, Угорщині та Нідерландах. На попередній посаді він працював у Росії, де очолював Nestlé Purina в регіоні Східної Європи – керував виробництвом кормів для тварин у Росії, Україні, СНД, Туреччині та Ізраїлі. Під його керівництвом бізнес у регіоні продемонстрував високі темпи постійного зростання та був одним із факторів розвитку для Nestlé Purina в Європі.

Алессандро закінчив університет у Трієсті за спеціальністю «Економіка підприємства та фінанси», також здобув ступінь магістра у сфері управління бізнесом. Говорить італійською, французькою, англійською та іспанською мовами.

Алессандро має багатий досвід роботи у сфері маркетингу. Він розпочав свою кар’єру в Nestlé Friskies в Італії, потім обіймав керівні посади в Nestlé. Під час останнього призначення Алессандро сформував підхід до бізнесу, який упродовж шести років забезпечив чотирикратне його зростання, двократне зростання долі ринку та зміцнення позицій Purina як бренду.

«Я вдячний і радий можливості розпочати свою роботу в Києві, оскільки вважаю, що компанія Nestlé має величезний потенціал для розвитку в Україні та Молдові. Обидва ринки є джерелом інновацій та можливостей для розвитку, і я впевнений, що ми маємо широкий асортимент продуктів та брендів, які займають лідерські позиції на цих ринках. Серед наших потужних брендів є локальні, як-от «Торчин» та «Світоч», та міжнародні, як Nescafé, NAN, та Felix. Nestlé... Я з нетерпінням чекаю подальшого стійкого зростання в Україні та Молдові з метою стати одним із найбільш успішних ринків для компанії Nestlé в зоні EMENA», – повідомив  Алессандро Дзанеллі, генеральний директор Nestlé в Україні та Молдові.

У 2019 році Nestle святкує 25-ту річницю своєї присутності в Україні. Упродовж останніх трьох років компанія інвестувала в країну до 600 млн грн. Nestlé в Україні та Молдові налічує понад 5500 працівників. Компанія має три виробничі майданчики (у Харкові, Львові та Торчині).

Nestlé оголосила про плани збільшити інвестиції, спрямовані на розширення можливостей усіх трьох фабрик із метою впровадження передових технологій і розширення портфеля з конкретними продуктами, призначеними для експорту. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло