Індія відмовилася від венесуельської нафти під тиском США
Тепер основними ринками збуту для Мадуро стануть Китай і Росія

Венесуела припинила експорт нафти в Індію та розглядає Росію і Китай як основні експортні напрями. Про це заявило у вівторок Міністерство енергетики Азербайджану з посиланням на міністра нафти Венесуели, пише Reuters.
Уряд Азербайджану виступив із заявою у вівторок після переговорів у Баку між міністром енергетики Азербайджану Пярвізом Шахбазовим і главою венесуельської державної нафтової компанії PDVSA Мануелем Кеведо.
Венесуела вивчає можливості розвитку двостороннього співробітництва з Азербайджаном у нафтовій сфері, повідомляє «Інтерфак-Азербайджан» із посиланням на Міністерство енергетики країни. «Зокрема, відбувся обмін думками з питань співробітництва Азербайджану з державною нафтовою компанією Венесуели», – наголошується в інформації.
«Для того щоб запобігти різкому скороченню поставок нафти з Венесуели, здійснюється ряд заходів і проводиться диверсифікація ринків. Через призупинення експорту нафти в Індію Росія і Китай розглядаються як основні напрями», – йдеться в заяві президента PDVSA Мануеля Кеведо.
Індійський ринок має вирішальне значення для економіки Венесуели, тому що історично він завжди був другим за величиною платником готівки за нафту після Сполучених Штатів.
Після того як США ввели жорсткі санкції проти нафтової промисловості Венесуели, вони змусили Індію припинити закупівлю венесуельської нафти.
Нагадаємо: на тлі політичної кризи у Венесуелі адміністрація Сполучених Штатів 28 січня оголосила про введення санкцій щодо венесуельської PDVSA. Заблоковані активи PDVSA в юрисдикції США оцінюються в $7 млрд.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].