Великобританія спростувала інформацію про те, що проти Порошенка ведеться розслідування

Великобританія спростувала інформацію про те, що проти Порошенка ведеться розслідування

Маніпуляції напередодні виборів все менше відповідають дійсності

Великобританія спростувала інформацію про те, що проти Порошенка ведеться розслідування
фото Офіційний сайт Президента України

У Великобританії відреагували на інформацію про те, що стосовно українського президента Петра Порошенка проводиться антикорупційне розслідування. Посольство Великобританії в Києві спростувало ці заяви.

«На тлі останніх спекуляцій британський Офіс із розслідування шахрайств (SFO) підтверджує, що зараз не проводить розслідування щодо президента Порошенка», – йдеться в повідомленні посольства у Twitter.

Інформацію про розслідування проти президента поширила 23 березня кандидат у президенти України, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Зокрема, вона заявила, що SFO, Європейське бюро з боротьби із шахрайством (OLAF), а також суд Кіпру й влада США почала антикорупційне розслідування відносно Порошенка, оскільки українські силові структури не виконують своїх функцій.

«Генпрокуратура й СБУ перетворилися, по суті, у департаменти корпорації Roshen, які не мають ні волі, ні бажання розслідувати резонансні корупційні справи Порошенка і його оточення», – сказала Тимошенко.

Раніше «Європейська правда» з посиланням на прес-службу представництва ЄС в Україні повідомила, що Європейське бюро з боротьби із шахрайством не відкривало будь-яких розслідувань щодо Петра Порошенка.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло