Британський парламент взяв Brexit під свій контроль

Британський парламент взяв Brexit під свій контроль

27 березня парламент голосуватиме за ««жорсткий» Brexit, відмову від виходу з ЄС та проведення повторного референдуму

Британський парламент взяв Brexit під свій контроль
фото pixabay.com

Парламент Британії більшістю голосів прийняв рішення взяти процес виходу країни зі складу Євросоюзу під свій контроль. Про це йдеться у повідомленні на сайті парламенту.

«Парламент Великобританії захопив контроль над процесом Brexit у прем'єр-міністра Терези Мей і тепер буде прагнути вирішити, як Великобританія виходитиме з Європейського Союзу», – йдеться в повідомленні.

За це рішення проголосувало 329 депутатів, проти  – 302.

Таки чином протягом 27 березня парламент розглядатиме різні сценарії виходу країни з ЄС. З цього питання відбудеться ряд голосувань. В якості варіантів виходу з кризи парламент розглядатиме варіанти «жорсткого» Brexit, відмови від виходу із блоку та проведення повторного референдуму.

Британський кабінет міністрів піддав критиці рішення парламенту провести голосування за різними варіантами Brexit. Уряд Мей пообіцяв конструктивно підключитися до процесу, проте наголосив, що не збирається схвалювати все, що вирішать законодавці.

Як повідомлялося, 21 березня Євросоюз погодиться надати Великобританії відстрочку щодо Brexit до 22 травня, якщо британський парламент наступного тижня схвалить нарешті угоду прем’єр-міністра Терези Мей про «мʼякий Brexit».

Втім поки в Британії ще не визначились  остаточним сценарієм виходу, ЄС вже завершив підготовку по виходу Великобританії з ЄС без угоди

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті