Кабмін змусив «Нафтогаз» узгоджувати великі угоди дочірніх компаній

Кабмін змусив «Нафтогаз» узгоджувати великі угоди дочірніх компаній

Необхідність такого узгодження в Кабміні пояснили поки не затвердженим фінансовим планом «Нафтогазу»

Кабмін змусив «Нафтогаз» узгоджувати великі угоди дочірніх компаній
Андрій Коболєв
Фото: УНІАН

Кабінет міністрів зобов'язав правління «Нафтогазу України» попередньо узгоджувати з урядом рішення про вчинення значних правочинів у дочірніх компаніях групи. Про це пише БізнесЦензор із посиланням на розпорядження Кабміну.

«Забезпечувати попереднє узгодження із загальними зборами «Нафтогаз України» рішень правління про діяльність господарських товариств, акціонером (засновником, учасником) яких є НАК, а саме угод, передбачених ст.70 і 71 закону «Про акціонерні товариства», а також інших угод , для здійснення яких необхідно попереднє погодження наглядової ради НАК», – сказано в розпорядженні №176-р від 27 березня 2019 року.

У Кабміні пояснюють тимчасову необхідність такого узгодження поки не затвердженим фінансовим планом «Нафтогазу».

Додамо, що на позачергові збори акціонерів «Укрнафти», заплановані на 28 березня 2019 року, винесено питання укладення договорів з «Нафтогазом України» з продажу понад 4 млрд куб. м природного газу. Компанія чекає від акціонерів згоди на укладення трьох договорів купівлі-продажу з визначенням ціни за формулою імпортного паритету: 1,25 млрд куб.м газу і 0,75 млрд куб. м поточної видобутку, а також 2 млрд 61,805 млн куб. м із підземних сховищ.

Раніше Mind писав, що «Нафтогаз» у квітні зменшив ціни на газ для промспоживачів із постоплатою на 23,6%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті