Захворіло у світі
11,910,220
Померло у світі
545,728
Вилікувалось у світі
6,505,587
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
Влада Венесуели заборонила Гуайдо займати держпосади протягом 15 років

Влада Венесуели заборонила Гуайдо займати держпосади протягом 15 років

Сам опозиціонер вважає, що це рішення не має законної сили

Влада Венесуели заборонила Гуайдо займати держпосади протягом 15 років
Хуан Гуайдо
фото фото twitter.com/jguaido

Глава Генерального контрольного управління Венесуели Елвіс Аморос своїм декретом зняв голову Національної асамблеї Хуана Гуайдо, який проголосив себе тимчасовим президентом країни, з поста керівника парламенту. За словами лояльного до Мадуро чиновника, опозиціонеру заборонено протягом 15 років займати державні посади. Про це повідомляє DW.

Аморос вважає, що Гуайдо «взяв на себе державні обов'язки, які йому не призначалися, і, діючи спільно з іноземними урядами, завдав шкоди венесуельському народу». Крім того, як стверджує Аморос, суперник Мадуро залучений до корупційної діяльності.

Гуайдо зі свого боку висловив сумнів у позиціїї Амороса.

За словами опозиціонера, Нацасамблея – єдина інстанція, яка має право призначати кандидатів на пост глави Генерального контрольного управління. На думку Гуайдо, декрет, виданий головним аудитором країни, не має законної сили.

Нагадаємо: раніше політик пообіцяв продовжити боротьбу проти президента Венесуели Ніколаса Мадуро «на вулицях» країни. Опозиціонер, зокрема, повідомив у Twitter, що 6 квітня у Венесуелі почнеться операція «Свобода», спрямована на повалення Мадуро.

Як повідомлялося, після прибуття російських військовослужбовців до Венесуели президент США Дональд Трамп заявив, що Росія повинна забратися геть із латиноамериканської країни й попередив, що «для цього є всі можливості».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті