Військові кораблі НАТО зайшли в порт Одеси

Військові кораблі НАТО зайшли в порт Одеси

Кораблі прибули до Одеси з дружнім візитом на відпочинок і перебуватимуть тут протягом трьох днів

Військові кораблі НАТО зайшли в порт Одеси
Фото: Міноборони України

Одеський морський вокзал прийняв і поставив на причал фрегат FHH333 «Торонто» Королівських Військово-морських сил Канади та фрегат Військово-морських сил Іспанії F81 «Санта Марія». Про це повідомило Міністерство оборони України на своїй сторінці у Facebook.

«Ці кораблі несуть патрулювання в Середземному морі у складі 2-ї Постійної військово-морської групи НАТО «SNMG2», а до Одеси вони прибули з дружнім візитом на відпочинок і перебуватимуть тут протягом трьох днів», – сказано в повідомленні.

У Міноборони додали, що в Чорноморський регіон «Торонто» та «Санта Марія» увійшли в складі загону кораблів під командуванням флагмана – фрегата Військово-морських сил Нідерландів F805 «Еверстен», а також турецького фрегата F493 «Геліболу», які цими днями перебуватимуть в інших портах країн Причорномор’я.

Також стало відомо, що перший заступник командувача Військово-морських Сил ЗС України віце-адмірал Андрій Тарасов зустрівся з командирами фрегата «Санта Марія» – капітаном 2-го рангу Франциско Ксав’єром Руісом та фрегата «Торонто» – капітаном 2-го рангу Мартіном Флуетом.

В Міноборони зазначили, що після відвідин Одеси, кораблі братимуть участь у навчаннях типу PASSEX спільно з кораблями Військово-морських Сил Збройних Сил України.

Мета навчань в акваторії Чорного моря – підвищення сумісності українських кораблів із кораблями НАТО й держав-партнерів.

Раніше Mind писав, що військові кораблі НАТО готуються увійти в Чорне море.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло