У Конгресі США розглянуть законопроект із «жорсткими» санкціями проти російських банків

У Конгресі США розглянуть законопроект із «жорсткими» санкціями проти російських банків

У разі прийняття законопроекту покарання за можливе втручання у вибори значно зросте

У Конгресі США розглянуть законопроект із «жорсткими» санкціями проти російських банків
фото pixabay.com

Сенатори Конгресу США представлять законопроект, мета якого – перешкодити Росії втручатися в американські вибори під страхом введення жорстких санкцій щодо банківського, енергетичного та оборонного сектору, а також держборгу, пише Reuters.

Законопроект, відомий як Deter Act, – це спроба конгресменів посилити тиск на Москву за те, що вони називають неправомірною поведінкою – від агресії на Україну і втручання в громадянську війну в Сирії до спроб вплинути на вибори в США.

Документ представлять сенатор-демократ Кріс Ван Холлен і республіканець Марко Рубіо. Минулого року вони запропонували аналогічні заходи, які також отримали підтримку обох партій, проте не отримали схвалення республіканців у Сенаті, тісно пов'язаних з президентом США Дональдом Трампом.

Трамп погоджується зі спробами Конгресу посилити санкції відносно Росії, проте часом робить це з небажанням, зазначає видання.

Згідно з законопроектом, директор національної розвідки США повинен буде протягом 30 днів після будь-яких виборів, проведених у країні, встановити, чи втручалася Росія або інша держава у виборчий процес.

Якщо він знайде докази подібного втручання, це загрожує введенням санкцій щодо російських банків і енергокомпаній протягом 10 днів.

Закон передбачатиме введення санкцій відносно двох і більше російських банків, включаючи Сбєрбанк, ВТБ, Газпромбанк, Внєшекономбанк і Россельхозбанк.

Також передбачається заборона на всі транзакції з російським суверенним боргом, держоблігаціями і борговими зобов'язаннями компаній, контрольованих урядом РФ, що потрапляють під юрисдикцію США.

Будуть заморожені будь-які американські активи тих, хто потрапив у чорний список.

США також вважають державами, які можуть становити загрозу для кібербезпеки країни, Китай, Іран і Північну Корею.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло