Захворіло у світі
1,434,426
Померло у світі
82,220
Вилікувалось у світі
301,768
Захворіло в Україні
1668
Померло в Україні
52
Вилікувалось в Україні
35
Власник Dragon Capital купує Smart Plaza Obolon у Києві

Власник Dragon Capital купує Smart Plaza Obolon у Києві

АМКУ надав дозвол URE Holding Limited із групи компаній Dragon Capital

Власник Dragon Capital купує Smart Plaza Obolon у Києві
Фото: Smartplazaobolon

Антимонопольний комітет України дозволив URE Holding Limited із групи компаній Dragon Capital купити акції компанії Avepero Limited (обидві – Кіпр), що забезпечує перевищення понад 50% голосів у вищому органі управління компанії. Про це йдеться в повідомленні регулятора, пише БізнесЦензор.

Єдиний держреєстр повідомляє, що Avepero Limited є власником компанії «Барконд» (Київ), яка виступила замовником будівництва торгового центру й житлового комплексу Smart Plaza Obolon по вулиці Маршала Тимошенко, 21.

Основний вид діяльності «Барконд» – оренда й управління власною або орендованої нерухомістю. Розмір статутного капіталу підприємства складає 8,56 млн грн.

Офіційний запуск ТЦ Smart Plaza Obolon пройшов наприкінці січня 2019 року. Об'єкт складається з двох поверхів загальною площею 15 000 кв. м і є частиною житлового комплексу.

Орендна площа становить 10 000 кв. м. У об'єкті працюють магазини «Сільпо», Comfy, модна галерея і дворівневий ресторан KFC.

Основний інвестор проекту – компанія UDP Василя Хмельницького, девелопер – A Development Олексія Баранова.

Додамо, у жовтні Антимонопольний комітет України надав дозвіл компанії J & T Mezzanine, що входить до фінансової групи J & T Finance Group SE (обидві – Прага, Чехія), на придбання акцій компанії Ure Holding Limited (Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 25% голосів у вищому органі управління компанії.

Єдиний держреєстр містить дані, що на 4 квітня Ure Holding Limited володіє 100%-ю часткою в статутному капіталі «ДК Пропертіс Сервісес», яка створена з метою управління портфелем нерухомості групи Dragon Capital.

Кінцевим бенефіціаром «ДК Пропертіс Сервісес» є громадянин Чехії, президент Європейської Бізнес Асоціації Томаш Фіала.

J & T Mezzanine була створена з метою розширення портфеля мезонінного фінансування й фінансування пайової участі наприкінці 2017 року, сказано в річному звіті J & T.

Додамо, що ДК Dragon Capital спільно зі співінвесторами з 2013 року активно інвестує в покупку комерційної нерухомості переважно в Києві та Київській області.

Зокрема, станом на жовтень 2018 року портфель інвестфонду включає кілька бізнес-центрів – київські «Прайм» і «Євразія», БЦ по вулиці Велика Васильківська, 98, «Горизонт Парк», БЦ Platinum, запорізький БЦ Eco Tower.

Портфель торгових центрів включає ТРЦ Victoria Gardens (Львів), ТЦ Sky Park (Вінниця), ТЦ «Піраміда» (Київ), логістичні центри під Києвом – West і East Gate Logistic, «Омега 1» і «Омега 2», логістичний та виробничий комплекси в Броварах.

Група компаній Dragon Capital заснована в 2000 році і є однією з найбільших на інвестринку України. Працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів.

J & T Finance Group SE створена в 1994 році. Група займається банківською діяльністю, інвестиціями і фінансами, орієнтуючись головним чином на ринки Східної Європи й Росії. Група об'єднує низку незалежних холдингових компаній – J & T Real Estate, Tatra Mountains Resorts, Best Hotel Properties, Energetický a průmyslový holding, EP Industries.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію