Порошенко звільнив першого заступника голови Державної прикордонної служби

Порошенко звільнив першого заступника голови Державної прикордонної служби

Відповідний указ розміщено на сайті президента

Порошенко звільнив першого заступника голови Державної прикордонної служби
Василь Серватюк
Фото: УНІАН

Президент Петро Порошенко звільнив першого заступника голови Державної прикордонної служби Василя Серватюка. Відповідний указ розміщено на сайті голови держави.

«Звільнити Серватюка Василя Миколайовича з посади першого заступника голови Державної прикордонної служби України», – йдеться в повідомленні.

Василь Серватюк –  генерал-лейтенант, колишній перший заступник голови Державної прикордонної служби України, доктор військових наук, професор.

У 1978 році закінчив Вище військове прикордонне училище ім. К. Ворошилова, у 1987-му – Військову академію ім. Фрунзе.

В 1987–1992 роках проходив службу в Середньоазійському прикордонному окрузі, зокрема в Афганістані. Цього часу займав посади начальника мотоманевреної групи, заступника начальника штабу, начальника штабу прикордонного загону.

В 2011–2014 роках був завідувачем кафедри аеромобільних військ та сил спеціальних операцій Національного університету оборони України. Як національний експерт входив до складу Міжнародної організації міграції з питань прикордонної безпеки та реформування прикордонного відомства у відповідності до стандартів ЄС. Член експертної ради МОН України з національної безпеки та спеціальних проблем оборони й оборонно-промислового комплексу, був членом спеціалізованих вчених рад Національного університету оборони України.

У листопаді 2014-го в добровільному порядку прийнятий на військову службу, з 17 листопада – перший заступник голови Державної прикордонної служби.

Є автором понад 120 навчальних посібників, наукових статей, підручників.

Брав участь у бойових діях під час радянсько-афганської та російсько-української війни 2014–2015 років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті