ДФС назвала п’ятірку сфер – лідерів із легалізації праці найманих робітників

ДФС назвала п’ятірку сфер – лідерів із легалізації праці найманих робітників

ДФС зазначила успіхи з працевлаштування в АПК, роздрібній торгівлі, медичних закладах, будівництві та ресторанному бізнесі

ДФС назвала п’ятірку сфер – лідерів із легалізації праці найманих робітників
Фото: pixabay.com

Державна фіскальна служба назвала топ-5 сфер, де зафіксована найбільша кількість легалізованих працівників. Про це йдеться в повідомленні на сайті ДФС.

Так, у аграрній сфері легалізували працю 56 600 найманих осіб роботодавці, які спеціалізуються на вирощуванні зернових, бобових і насіння олійних культур.

Також у перелік лідерів потрапила сфера роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами – 18 700 працевлаштованих.

Крім того, у ДФС зазначили діяльність лікарських закладів, де працевлаштовано 13 500 осіб, на будівництві житлових і нежитлових будівель – 11 400 осіб, у сфері ресторанного бізнесу та наданні послуг мобільного харчування – 11 400 працівників.

Як зазначаються у ДФС, протягом січня – березня 2019 року роботодавці легалізували працю 1,15 млн найманих осіб. «Це на 12,5% більше, ніж за відповідний період минулого року», – наголошують у ДФС і додають, що тільки в березні офіційно працевлаштовано 400 000 осіб.

«Результатом легалізації стали додаткові надходження до бюджету. У І кварталі за рахунок офіційного працевлаштування 1,15 млн осіб додатково перераховано майже 4 млрд грн. Зокрема, податку на доходи фізичних осіб – 1,7 млрд грн, ЄСВ – 2,08 млрд грн, військового збору – 142,5 млн грн», – зазначають у фіскальній службі.

Крім того, тільки у березні перераховано 719,8 млн грн. Зокрема, податку на доходи фізичних осіб – 312,2 млн грн, ЄСВ – 381,6 млн. грн., військового збору – 26 млн грн.

Нагадаємо: станом на кінець січня за рахунок детінізації сума надходжень до бюджету зросла на 1,3 млрд грн. Перераховано до бюджету понад 590 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 49 млн грн – військового збору, 727 млн грн – єдиного внеску та 27 млн грн – єдиного податку.

Загалом за 2018 рік в Україні були офіційно працевлаштовані 600 000 людей. Однак близько 500 000 із них були працевлаштовані в осінні місяці і в грудні, після початку масових перевірок підприємств фіскальними органами.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло