ОАЕ пропонують довгострокові візи засновникам технологічних стартапів з усього світу

ОАЕ пропонують довгострокові візи засновникам технологічних стартапів з усього світу

Це рішення, на думку влади країни, має допомогти їй стати однією з найінноваційніших у світі

ОАЕ пропонують довгострокові візи засновникам технологічних стартапів з усього світу
фото pixabay.com

Влада ОАЕ розпочала видавати п’ятирічні резидентські візи засновникам та власникам перспективних технологічних стартапів. Про це повідомляє The National.

Це рішення має допомогти залучити талановитих спеціалістів, щоб ОАЕ в майбутньому стали однією з найбільш інноваційних та динамічних країн світу.

Як зазначає видання, п’ятирічні візи видаватимуться власникам або засновникам компаній, усім її партнерам та максимум трьом керівникам. Технологічний стартап може бути з будь-якої країни.

«Це глобальна система, вона відкрита для всіх, вона інклюзивна, талант не обмежується одним регіоном, і в цьому полягає вся ідея. Ми просто розпочали зі 100 арабських стартапів на форумі, побачивши велику кількість талантів у цьому регіоні. Ми хочемо ці таланти використовувати, але пропозиція відкрита для всіх», –  наголосив головний виконавчий директор Dubai Future Foundation Хальфан Белхуль.

Схема також включає доступні ліцензії та спрощену процедуру надання віз членам родини власників, засновників та керівників стартапів, щоб вони могли приєднатися до них в ОАЕ.

«Підприємці завжди потребують підтримки членів своєї  родини, щоб вона залишалася поруч з ними, щоб допомагала їм впроваджувати свої інновації. Це невелика частина від того, над чим ми працюватимемо , щоб створити процвітаючу екосистему», – сказав Белхуль.

У межах планів із диверсифікації в ОАЕ докладають зусиль із розробки нових технологій, як-то штучний інтелект та блокчейн. За словами Белхуля, ОЕА можуть скоро стати «світовою лабораторією», але, щоб це реалізувати, треба, щоб «було легке середовище для тестування нових речей».

Шейх Мохаммед бін Рашид, емір Дубая, прем’єр-міністр та віце-президент ОАЕ, керував розробкою низки ініціатив зі створення сприятливого середовища для інновацій для того, щоб зробити країну однією з найбільш інноваційних у світі до 2021 року.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло