ДФС: доходи на суму понад 1 млн грн задекларували більше 2000 українців

ДФС: доходи на суму понад 1 млн грн задекларували більше 2000 українців

Українці задекларували 24 млрд грн доходів

ДФС: доходи на суму понад 1 млн грн задекларували більше 2000 українців
Фото: УНІАН

Кількість поданих декларацій з початку 2019 року сягнула 201 300 – на 54% більше, ніж за такий самий період минулого року. Про це пише Державна фіскальна служба (ДФС) з посиланням на в. о. директора Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Ганну Чуб.

«Ми маємо статистику, якою варто пишатися. За результатами І кварталу поточного року наші співвітчизники – фізичні особи, які зобов’язані декларувати доходи, продемонстрували значне підвищення податкової культури», – сказала Чуб.

За її словами, українці задекларували 24 млрд грн своїх доходів – це 197% до показника, який був зафіксований на 1 квітня у 2018 році.

Сума ПДФО до сплати цьогоріч – 577 млн грн, або 178% до результату трьох місяців минулого року, військового збору до сплати – 85 млн грн, що на 70% більше, ніж у попередньому році.

Найбільше задекларовано оподатковуваних доходів у вигляді: успадкованого чи отриманого у дарунок майна – 3,7 млрд грн, інших доходів, які підлягають оподаткуванню – 3,5 млрд грн, від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна – 1,8 млрд грн, іноземних доходів –1,1 млрд грн.

Доходи в сумі понад 1 млн грн задекларували 2067 громадян.

Значні суми доходів задекларували кияни – 6,7 млрд грн, а також жителі Дніпропетровської – 2,8 млрд грн, Харківської, Київської та  Львівської областей – по 1,3 млрд грн. При цьому найвищі темпи приросту задекларованих сум, порівняно з І кварталом минулого року, на Закарпатті – 327%, Донеччині – 274%, в Одеській області – 240%, на Полтавщині – 210%.

Найбільше серед платників задекларував мешканець міста Києва, яким узгоджено до сплати податкових зобов’язань у сумі 30 млн грн з доходів, отриманих за кордоном, зазначила Ганна Чуб.

Вона також нагадала, що до завершення кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році, залишилось кілька тижнів. Останній день подання декларації про майновий стан та доходи – 2 травня. 

Раніше Mind писав, що ДФС нарахувала 1120 мільйонерів за отриманим доходом у 2018 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло