Захворіло у світі
13,323,530
Померло у світі
578,628
Вилікувалось у світі
7,399,310
Захворіло в Україні
55,607
Померло в Україні
1,427
Вилікувалось в Україні
28,131
НБУ провів 300 перевірок пунктів обміну валюти з початку року

НБУ провів 300 перевірок пунктів обміну валюти з початку року

Регулятор виявив нелегальні пункти обміну валюти в Донецькій, Сумській, Харківській, Тернопільській та Івано-Франківській областях

НБУ провів 300 перевірок пунктів обміну валюти з початку року
Фото: УНІАН

Національний банк України за січень–березень 2019 року здійснив 284 перевірки пунктів обміну валюти на предмет дотримання закону про здійснення валютно-обмінних операцій. Про це повідомив регулятор.
 
Серед виявлених порушень – проведення валютно-обмінних операцій без відповідного документального оформлення; значна невідповідність між обсягами грошей у касі пунктів обміну та бухгалтерськими звітними документами; ненадання під час перевірки документів на запит представника Нацбанку.
 
Під час проведення перевірок працівники НБУ виявили 12 нелегальних пунктів обміну валюти. Вони працювали в Донецькій, Сумській, Харківській, Тернопільській та Івано-Франківській областях.

Інформацію про нелегальні обмінні пункти Нацбанк надіслав до правоохоронних органів.

Додамо, що перевірки були проведені в Харківській, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Волинській, Хмельницькій, Рівненській, Житомирській, Тернопільській, Донецькій, Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Київській областях та у м. Києві.

Раніше Mind писав, що купівля валюти населенням у березні перевищила її продаж на $77,3 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті