Центробанки України та Чорногорії домовились про співпрацю у сфері банківського нагляду

Центробанки України та Чорногорії домовились про співпрацю у сфері банківського нагляду

Зокрема, документ сприятиме виконанню двома центробанками функцій банківського нагляду та належній роботі банківського сектору в обох країнах

Центробанки України та Чорногорії домовились про співпрацю у сфері банківського нагляду
Фото: УНІАН

Національний банк України (НБУ) та Центральний банк Чорногорії підписали Меморандум про співпрацю у сфері банківського нагляду. Про це повідомив український регулятор.
 
Угоду підписали голова НБУ Яків Смолій та голова центробанку Чорногорії Радоє Жугіч 12 квітня 2019 року в США, під час Весняних зборів Міжнародного валютного фонду та Групи Світового банку у Вашингтоні.
 
Зокрема, документ сприятиме виконанню двома центробанками функцій банківського нагляду та належній роботі банківського сектору в обох країнах.
 
Мова йде про співробітництво у сфері нагляду за діяльністю материнських організацій та їх транскордонних структур з дотриманням вимог національних законодавств обох держав, а саме обмін інформацією щодо: транскордонних підрозділів та їх материнських банків, питань ліцензування та ефективного нагляду, протидії та запобігання відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та розповсюдження зброї масового знищення.
 
Меморандум про взаєморозуміння набирає чинності з дня його підписання і діятиме впродовж необмеженого періоду часу.
 
Нагадаємо: восени 2018 року подібну угоду підписали Національний банк України та Національний Банк Республіки Казахстан.

Раніше Mind писав, що НБУ запровадив подвійний контроль за операціями з цінними паперами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло