Київ посів 34-те місце серед більш ніж 1000 стартап-міст світу

Київ посів 34-те місце серед більш ніж 1000 стартап-міст світу

За кількістю та якістю стартапів Київ обігнав Гельсінкі, Мюнхен, Дублін та Шеньчжень

Київ посів 34-те місце серед більш ніж 1000 стартап-міст світу
Фото: Shutterstock

У рейтингу сервісу StartupBlink, до якого входять понад 1000 стартап-міст світу, Київ посів 34-те місце. Столиця за два роки піднялась на 29 позицій, з 63-го місця. Про це Mind повідомила прес-служба UNIT.City.

У глобальному рейтингу стартап-екосистем Україна піднялася на чотири сходинки і посіла 31-ше місце. Серед українських міст Одеса зайняла 235-те місце, Львів – 299-те, Харків – 435-те й Дніпро – 561-те.

Київ посів 34-те місце серед більш ніж 1000 стартап-міст світу

«Два роки тому ми поставили перед собою мету – допомогти Києву потрапити в топ-20 стартап-міст світу...У січні ми презентували гайд по українській tech-екосистемі. І ця робота допомогла нам добре представити Україну та просунути Київ в 35 топових екосистем світу (з 1000). Це чудова новина та показник роботи всієї спільноти», – повідомив CEO та керівний партнер UNIT.City Макс Яковер.

Перші три позиції рейтингу серед міст утримують Сан-Франциско, Нью-Йорк та Лондон. Серед країн – США, Великобританія та Канада.

Рейтинг країни залежить від кількості проектів, їх якості та стартап-екосистеми. Позиція міста залежить від того, наскільки потужна екосистема, та має власний алгоритм підрахунків. Додавати стартапи можна самотужки, але всі вони проходять верифакацію.

StartupBlink – глобальная карта екосистем стартапів, що показує стан стартапів по всьому світу. Робота StartupBlink заснована на постійно обновлюваному каталозі стартапів, коворкінг-майданчиків, інвесторів, технічних репортерів та найбільших стартап-організацій світу.

Партнером StartupBlink в Україні виступив інноваційний парк UNIT.City.

Карта StartupBlink створена на основі Google Maps. На ній відмічено понад 62 000 стартапів, а у базі зібрані дані з AngelList, Swissstartups.org, Elance.com  та інших платформ. У карті існують фільтри, що можуть шукати стартапи згідно з різними характеристиками, такими як місцезнаходження або галузь. Також вони можуть показувати акселераторам, скільки грошей пропонується стартапам та у яких регіонах вони знаходяться.  

Нагадаємо: український стартап SolarGaps отримав 1 млн євро від Єврокомісії.

Нещодавно Mind писав про 5 українських стартапів, що отримали 100 000 євро від ЄБРР за екопроекти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло