Київ посів 34-те місце серед більш ніж 1000 стартап-міст світу
За кількістю та якістю стартапів Київ обігнав Гельсінкі, Мюнхен, Дублін та Шеньчжень

У рейтингу сервісу StartupBlink, до якого входять понад 1000 стартап-міст світу, Київ посів 34-те місце. Столиця за два роки піднялась на 29 позицій, з 63-го місця. Про це Mind повідомила прес-служба UNIT.City.
У глобальному рейтингу стартап-екосистем Україна піднялася на чотири сходинки і посіла 31-ше місце. Серед українських міст Одеса зайняла 235-те місце, Львів – 299-те, Харків – 435-те й Дніпро – 561-те.

«Два роки тому ми поставили перед собою мету – допомогти Києву потрапити в топ-20 стартап-міст світу...У січні ми презентували гайд по українській tech-екосистемі. І ця робота допомогла нам добре представити Україну та просунути Київ в 35 топових екосистем світу (з 1000). Це чудова новина та показник роботи всієї спільноти», – повідомив CEO та керівний партнер UNIT.City Макс Яковер.
Перші три позиції рейтингу серед міст утримують Сан-Франциско, Нью-Йорк та Лондон. Серед країн – США, Великобританія та Канада.
Рейтинг країни залежить від кількості проектів, їх якості та стартап-екосистеми. Позиція міста залежить від того, наскільки потужна екосистема, та має власний алгоритм підрахунків. Додавати стартапи можна самотужки, але всі вони проходять верифакацію.
StartupBlink – глобальная карта екосистем стартапів, що показує стан стартапів по всьому світу. Робота StartupBlink заснована на постійно обновлюваному каталозі стартапів, коворкінг-майданчиків, інвесторів, технічних репортерів та найбільших стартап-організацій світу.
Партнером StartupBlink в Україні виступив інноваційний парк UNIT.City.
Карта StartupBlink створена на основі Google Maps. На ній відмічено понад 62 000 стартапів, а у базі зібрані дані з AngelList, Swissstartups.org, Elance.com та інших платформ. У карті існують фільтри, що можуть шукати стартапи згідно з різними характеристиками, такими як місцезнаходження або галузь. Також вони можуть показувати акселераторам, скільки грошей пропонується стартапам та у яких регіонах вони знаходяться.
Нагадаємо: український стартап SolarGaps отримав 1 млн євро від Єврокомісії.
Нещодавно Mind писав про 5 українських стартапів, що отримали 100 000 євро від ЄБРР за екопроекти.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].