Нефьодов очолить митницю – ЗМІ

Нефьодов очолить митницю – ЗМІ

За даними джерела, податкову очолить заступник міністра фінансів Сергій Верланов

Нефьодов очолить митницю – ЗМІ
Перший заступникміністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов
Фото: УНІАН

Перший заступник міністра економрозвитку і торгівлі Максим Нефьодов за результатами конкурсу обійме посаду глави Державної митної служби. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє Економічна правда.

За даними джерела, податкову очолить заступник міністра фінансів Сергій Верланов, а його заступником стане Євген Бамбизов, який зараз перебуває на посаді заступника глави ДФС з приставкою «в. о.».

Ту ж інформацію повідомив вчора президент Петро Порошенко в ефірі шоу «Пульс» каналу «112 Україна».

«Я дуже щасливий рішенням конкурсної комісії, коли вони на керівника митниці призначили заступника міністра економіки України пана Нефьодова... на позицію керівника Державної фіскальної служби – людину, що дуже активно запроваджувала автоматичне повернення податку на додану вартість, забезпечуючи прозоре функціонування Державної фіскальної служби, зараз – заступника міністра фінансів», – повідомив він.

Як повідомило Міністерство фінансів, на крісло глави податкової претендували 5 кандидатів, митниці – 6.

Під час другого етапу конкурсу вони здавали тести на знання законодавства й вирішували ситуаційні задачі, першим етапом був іспит на володіння іноземною мовою.

Останній етап відбору – співбесіда – розпочнеться 23 квітня о 10:00. За ним можна буде спостерігати в прямому ефірі. Цього ж дня будуть підведені підсумки і конкурсна комісія рекомендуватиме уряду переможців для призначення на відповідні посади.

За результатами оцінки робіт Комісією з питань вищого корпусу державної служби, в заключному, третьому етапі конкурсу братимуть участь, крім Верланова – виконавчий директор ТОВ «Стандарт-аудит» Дмитро Олексієнко та заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Пєтухов.

Конкуренти Нефьодова – проректор Університету митної справи та фінансів Євген Гармаш і керівник ГО «Центр розвитку цифрової економіки» Андрій Саварець.

Нагадаємо: Кабмін 20 березня оголосив конкурси на посади голів Державної податкової та Державної митної служб. Базовий оклад для керівників Податкової та Митної служб становитиме 24 000 грн до оподаткування, з преміями – до 70 000 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті