Майбутнім керівникам податкової і митної служб платитимуть зарплату 60 000–70 000 грн

Майбутнім керівникам податкової і митної служб платитимуть зарплату 60 000–70 000 грн

Етапи конкурсів на глав новостворених відомств заплановані на 16 і 23 квітня

Майбутнім керівникам податкової і митної служб платитимуть зарплату 60 000–70 000 грн
Фото: УНІАН

Реальна зарплата майбутніх керівників державних податкової та митної служб становитиме близько 60 000–70 000 грн, зокрема оклад – 24 000 грн. Про це пише агентство Інтерфакс-Україна з посиланням на Міністерство фінансів.

«Майбутні глави цих відомств мають протягом місяця після обрання подати Кабінетові міністрів і Міністерству фінансів, а також міжнародним партнерам план дій із розвитку служб», – повідомило джерело в Мінфіні.

Співрозмовник агентства додав, що основні етапи конкурсів на глав новостворених відомств заплановані на 16 і 23 квітня. А податкова та митна служби мають запрацювати на повну силу з 1 червня 2019 року.

Після оголошення результатів конкурсу Комісія вищого корпусу держслужби рекомендує Кабміну обраних на конкурсі керівників. Після його затвердження глава служби зареєструє юридичну особу, потім почнуть процедуру ліквідації Державної фіскальної служби.

«Потім ліквідаційна комісія ДФС має перевести як мінімум 30% персоналу в новостворені митну і податкову служби», – розповів співрозмовник, додавши, що це може тривати місяць-півтора.

Крім цього, міністерство має намір перевести одразу 70% штату ДФС до нових служб.

Нагадаємо: конкурс керівників податкової та митної служб призначили на 16 квітня 2019 року.

Читайте також матеріал Mind «Ревізори на порозі: хто перевірятиме бізнес у 2019 році».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло