Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
НАЗК повідомило про конфлікт інтересів у Омеляна та глави АМПУ

НАЗК повідомило про конфлікт інтересів у Омеляна та глави АМПУ

Омеляну внесли припис стосовно в. о. голови АМПУ, який не врегулював потенційний конфлікт інтересів у підлеглого

НАЗК повідомило про конфлікт інтересів у Омеляна та глави АМПУ
Фото: УНІАН

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло приписи про порушення вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів міністру інфраструктури України та в. о. голови державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) Райвісу Вецкагансу. Про це повідомляє БізнесЦензор із посиланням на прес-службу НАЗК.

Омеляну внесли припис стосовно в. о. голови АМПУ Райвіса Вецкаганса, який не вжив заходів для врегулювання потенційного конфлікту інтересів у підлеглого.

Припис також внесено безпосередньо Вецкагансу щодо начальника Ренійської філії АМПУ Сергія Лади, який не повідомив про наявність у нього потенційного конфлікту інтересів, обумовленого спільною роботою з близькою особою – дружиною.

Відповідно до закону АМПУ 21 грудня 2018 року направило Мінінфраструктури клопотання про звільнення керівника Ренійської філії з посади, проте з 29 грудня 2018 року він перебуває на лікарняному.

«Такі обставини позбавляють АМПУ й Мінінфраструктури можливості застосування до нього заходів впливу згідно з нормами чинного законодавства України», – зазначили в АМПУ.

В Адміністрація морських портів України також наголосили, що на початку 2019 року власноруч направили інформацію і копії документів щодо результатів зазначеного службового розслідування в Національне агентство з питань запобігання корупції та Головне управління Національної поліції в Одеській області.

Раніше Mind писав, що ЄС оштрафував агентство Fitch на 5 млн євро через конфлікт інтересів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті