Екстрадованого з Німеччини Крючкова затримали на 45 діб

Екстрадованого з Німеччини Крючкова затримали на 45 діб

Суд визначив Крючкову альтернативу перебування під вартою – заставу на суму 7 млн грн

Екстрадованого з Німеччини Крючкова затримали на 45 діб
Дмитро Крючков
Фото: УНІАН

Солом'янський районний суд Києва сьогодні, 17 квітня, обрав запобіжний захід для колишнього депутата та екс-голови правління холдингової компанії «Енергомережа» Дмитра Крючкова – утримання під вартою на 45 днів. або як альтернативу – заставу на суму 7 011 000 грн. Про це повідомляє Deutsche Welle.

«Застосувати до Крючкова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою в Київському СІЗО строком на 45 діб. Термін утримання під вартою Крючкова вважати з моменту його затримання з 18.04 15 квітня. Термін дії постанови закінчується 29 травня. Визначити заставу 7 млн ​​11 тис. грн» , – сказано в постанові суду.

Крім цього, суд зобов'язав Крючкова здати закордонний паспорт в разі внесення ним застави, а також, якщо він вийде з СІЗО під заставу, на нього надінуть електронний браслет.

Дане рішення може бути оскаржено в Київському апеляційному суді протягом 5 днів.

Додамо, що під час засідання Крючков зробив низку заяв щодо корупції окремих українських чиновників, зокрема що директор НАБУ Ситник отримав хабар в розмірі $500 000 за сприяння розслідуванню справи проти нього.

Нагадаємо, Крючков – підозрюваний в організації масштабних злочинних схем з розкрадання державних підприємств, зокрема «Запоріжжяобленерго» і «Черкасиобленерго». З січня 2015 року по лютий 2016 року він, перебуваючи на посаді голови правління холдингової компанії «Енергомережа», незаконно заволодів коштами на суму близько 439 млн грн.

Крючкова затримали у Баварії в квітні 2018 року на підставі міжнародного ордера на арешт і в середині квітня 2019 року екстрадували з Німеччини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті