mind
Страхувальником відновлювальних робіт у Нотр-Дамі до пожежі виступала AXA Group

Страхувальником відновлювальних робіт у Нотр-Дамі до пожежі виступала AXA Group

AXA Group вже виділила 10 млн євро в якості допомоги на відновлення собору

Страхувальником відновлювальних робіт у Нотр-Дамі до пожежі виступала AXA Group
Фото: pixabay.com

AXA Group надала страхове покриття двом фірмам-підрядникам, які виконували будівельні роботи в Нотр-Дам де Парі (Собор Паризької Богоматері) до того, як сталася пожежа, передає Укрстрахування із посиланням на заяву групи 16 квітня.

Ремонтні роботи проводилися на каркасних опорах шпиля собору, – повідомила AXA, уточнивши, що співробітники, причетні до страхування цих робіт, в даний час тісно працюють зі слідством. На прохання агентства Reuters оцінити ймовірний застраховані збитки для AXA Group надійшла відмова.

Як зазначається, AXA Group забезпечила страхове покриття деяким творам мистецтва і релігійним реліквіям, які були виставлені в соборі.

Прокурор Парижа Ремі Хейц заявив про відсутність ознак підпалу і схиляється до думки, що руйнівна пожежа, яка сталася 15 квітня, буде кваліфікована як нещасний випадок.

Крім того, як зазначається на сайті AXA Group виділила 10 млн євро в якості допомоги на відновлення унікальної історичної та архітектурної пам'ятки.

Нагадаємо: станом на вечір 16 квітня на відновлення Нотр-Даму було зібрано 660 млн євро. Наразі, за деякими даними, ця сума зросла до 1 млрд євро.

Масштабна пожежа спалахнула в Соборі Паризької Богоматері в центрі Парижа увечері понеділка 15 квітня.

Собор Паризької Богоматері – один із символів французької столиці і одна з найвідоміших будівель в світі. Це найбільш відвідувана пам'ятка Парижа – близько 14 млн туристів на рік. Собор зводили в період 1163-1345 роках. Він побудований в готичному стилі. Висота собору – 35 метрів. На головному фасаді – скульптурні групи, що зображують епізоди з Євангелія. Верхня частина фасаду прикрашена фігурами гаргулій і химер. У храмі зберігається одна з найбільш шанованих християнських реліквій – терновий вінець Христа – за останніми даними, його вдалося врятувати при пожежі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті