Страхова компанія «ІНГО Україна» на 14% збільшила обсяг зібраних премій за підсумками 2018 року
Pekлama

Страхова компанія «ІНГО Україна» на 14% збільшила обсяг зібраних премій за підсумками 2018 року

Прибуток компанії у 2018 році склав 24 767,5 тис. грн

Страхова компанія «ІНГО Україна» на 14% збільшила обсяг зібраних премій за підсумками 2018 року

За підсумками 2018 року АСК «ІНГО Україна» (група DСН Олександра Ярославського) зібрала майже 1 214 млн грн страхових премій, що на 14% перевищує показники в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Прибуток компанії склав 24 767,5 тис. грн.

Структура зборів:

  • майнові види страхування – понад 591 млн грн;
  • в особистих видах страхування – понад 221 млн грн;
  • страхування відповідальності – понад 400 млн грн.

Найбільшу динаміку компанія продемонструвала в зборах за особистими видами страхування +49% та страхуванні відповідальності +50%.

«Це наочне свідчення того, що стратегічна лінія вибрана вірно, а робота CК «ІНГО Україна» у складі групи DCH позитивно вплинула на динаміку розвитку компанії. Найважливішим вектором, який визначатиме рух вперед, є впровадження сучасних digital-рішень. Уже сьогодні багато зроблено на цьому шляху, на черзі нові, цікаві й корисні для клієнтів інноваційні проекти. Я дякую менеджменту та команді СК «ІНГО Україна» за системний підхід до ведення бізнесу. І впевнений в успішному досягненні поставлених цілей», – зазначив президент і засновник групи DCH Олександр Ярославський.

За словами голови правління АСК «ІНГО Україна» Ігоря Гордієнка, компанія залишає незмінною своє стратегічне завдання – прибуткове зростання протягом трьох років. Задля досягнення цієї мети «ІНГО Україна» буде працювати над підвищенням операційної ефективності та створювати інноваційне середовище. На новий рівень виходить проект онлайн-страхування та проект щодо клієнтоорієнтованості. Діджиталізація для компанії є одночасно і викликом, і інструментом, що допоможе в регулюванні адекватності капіталу.

Станом на 31 грудня 2018 року розмір прийнятних активів з урахуванням критеріїв ліквідності, прибутковості та якості складає 1 452 375,1 тис. грн. Фактичний запас платоспроможності становить 597,4 млн грн., що перевищує нормативний показник на 402,8 млн грн. За своїми зобов’язаннями перед клієнтами за 2018 року компанія виплатила 527,8 млн грн і врегулювала понад 50 тисяч страхових подій. Сформовані резерви на 31.12.2018 складають 934,5 млн грн.

Компанія успішно працює як із роздрібними клієнтами, так і з корпоративним сектором, завдяки чому зберігає збалансований портфель страхових премій. Протягом 2018 року було укладено понад 349 тисяч договорів страхування, з них із фізичними особами – понад 203 тисячі, із юридичними – майже 146 тисяч договорів.

Про страхову компанію «ІНГО Україна» 

Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» має 25-річний досвід роботи на ринку. Від 2017 року основним акціонером компанії є українська бізнес-група DCH Олександра Ярославського. Компанія входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. Має 28 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним та роздрібним клієнтам.

Команда ІНГО – це понад 700 співробітників у 22 філіях та інших компаніях Групи. «ІНГО Україна» є повним членом Моторного Транспортного Страхового Бюро України (МТСБУ), членом Американської торговельної палати (АСС), Європейської Бізнес Асоціації (EBA) та Міжнародної торгової палати (ICC).

У рейтингу страхових компаній Mind СК «ІНГО Україна» має чотири зірки, що відповідає стабільному рівню привабливості для клієнтів за методологією Mind. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло