Konica Minolta перевела завод повністю на відновлювану енергію

Konica Minolta перевела завод повністю на відновлювану енергію

100% електроенергії компанія генерує для себе із сонячних панелей

Konica Minolta перевела завод повністю на відновлювану енергію
фото Shutterstock

Японська компанія Konica Minolta, провідний виробник фототехніки, принтерів та медобладнання, оголосила про переведення одного зі своїх заводів з виробництва БФУ (багатофункціональних пристроїв – ред.) повністю на поновлювані джерела енергії, передає DailyComm.

Йдеться про підприємство Konica Minolta Business Technologies (BMDG), розташованому в китайській провінції Гуандун.

У листопаді 2017 року на фабриці були встановлені панелі для вироблення електрики на площі 25000 кв.м. Генеруюча потужність панелей склала 1,8 МВт. Так компанія змогла забезпечувати близько 15% необхідної електроенергії за рахунок сонячної енергії. Зараз цей показник доведений до 100%.

Раніше завод BMDG отримав сертифікат «Чисте виробництво» (Clean Production Company) від міста Дунгуань в 2011 році. Також Konica Minolta удостоїлася п'яти зірок атестації ланцюжка поставок за екологічними критеріями (Green Supply Chain Assessment) в 2017 році. Завдяки цьому завод став лідером в сфері раціонального використання природних ресурсів в Китаї, наголошується в прес-релізі.

В рамках довгострокової програми Eco Vision 2050 Konica Minolta реалізує концепцію Carbon Minus, основна мета якої – скоротити викиди вуглекислого газу на протязі всього життєвого циклу виробництва на 80% порівняно з рівнем викидів в 2005 році.

При цьому в свої природоохоронні ініціативи компанія залучає і зовнішні зацікавлені сторони: проводить тури по фабриці BMDG, організовує семінари з охорони природи, а також відвідує виробництва постачальників, щоб узгодити і реалізувати спільні заходи зі зменшення навантаження на навколишнє середовище.

Раніше ми повідомляли, що компанія Anheuser-Busch InBev – виробник пива Bud та Stella Artois – перейде на відновлювані джерела енергії.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло