Захворіло у світі
13,177,855
Померло у світі
574,793
Вилікувалось у світі
7,303,490
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
Жителі Віргінських островів у випадку стихійних лих отримуватимуть допомогу в біткойнах

Жителі Віргінських островів у випадку стихійних лих отримуватимуть допомогу в біткойнах

Криптовалюта може допомогти людям в складних ситуаціях

Жителі Віргінських островів у випадку стихійних лих отримуватимуть допомогу в біткойнах
фото offshoreview.eu

Влада Британських Віргінських островів уклала з угоду з блокчейн-компанією LIFElabs, у рамках якої жителі регіону зможуть отримувати підтримку від влади в екстрених ситуаціях за допомогою своїх гаманців LIFEWallet. Про це повідомляється в офіційному прес-релізі компанії, передає ForkLog.

У рамках угоди використовуватиметься програма для смартфонів LIFEWallet, яка підтримує біткойни, Ethereum, токени формату ERC-20 і цифрові активи Lifelabs life. За її допомоги в разі катастроф і екстрених ситуацій жителі зможуть отримувати підтримку влади або самостійно передавати кошти. Здійснювати транзакції також можна за допомогою SMS-повідомлень.

«Вкрай важливо, щоб наші громадяни отримували негайну допомогу в надзвичайних ситуаціях. Інноваційні технології LIFElabs стають важливим поворотним моментом для нашого народу і нашої економіки», – заявив прем'єр-міністр Британських Віргінських островів Ендрю Фахі.

«Пам'ять про недавні стихійні лиха ще живе в наших серцях, але розвивати економіку потрібно. Ми починаємо це безпрецедентне партнерство з великими надіями, разом створюючи краще майбутнє. Засновані на блокчейні фінансові інновації приходять якраз вчасно для нашого народу і нашої економіки», – додав він.

Проекти, спрямовані на вирішення гострих соціальних проблем, займають значну частку некомерційного сегмента криптоіндустрії. Ті, хто став заручником обставин і екстремальних життєвих ситуацій, можуть отримати допомогу завдяки роботі низки фондів і організацій. Наприклад, Common Collection приймає пожертвування в біткойнах для допомоги постраждалим від стихійних лих і біженцям з гарячих точок, регулярно надаючи реальні звіти про врятовані життя.

Ураган Ірма у 2017 році завдав БВО збитків на понад $3 млрд, що втричі більше за ВВП країни. У зв'язку з цим, партнери також запустили платформу для пожертвувань BVI/Life Rapid Response Cash Fund, яка буде спрямована на підвищення прозорості та ефективності розподілу фінансів, гарантуючи, що кошти дійсно дійдуть до нужденних.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті