Український стартап NIXOID Lab зібрав понад $48 000 на японському краудфандінгу CampFire

Український стартап NIXOID Lab зібрав понад $48 000 на японському краудфандінгу CampFire

Компанія заробила на створенні наручних лампових годинників

Український стартап NIXOID Lab зібрав понад $48 000 на японському краудфандінгу CampFire
Фото: camp-fire

Український стартап NIXOID Lab зібрав на виробництво лампових наручних годинників у японському сервісі краудфандінга CampFire понад 5,4 млн єн ($48 965). Про це йдеться на сторінці CampFire.

NIXOID Lab збирав кошти на три моделі – Nixoid, Glower і Era VFD. Їхня особливість полягає у використанні символьних ламп ІН-16 і ІВ-9, які були створені в СРСР для відображення часу. Кожна лампа вибирається на основі діаметру скляної колби і параметрів випромінювання. Між собою моделі відрізняються габаритами, типом ламп і принципом роботи.

Годинники працють на літій-полімерному акумуляторі, що можна заряджати через USB. Середня тривалість роботи – 20 днів після повної зарядки та 2 місяці у режимі очікування.

Спеціально для годинника Nixoid автори розробили механізм синхронного запалювання лампи IN-16 Nixie для запобігання отруєння катода. Таким чином, ресурси індикатора лампи ІН-16 збільшилися в кілька разів.

Модель Glower відображає час за допомогою нуметронової версії лампи IV-9. Дрібні нитки випромінюють світло закисом азоту, завдяки використанню спеціалізованої мікросхеми для керування нитками. Це дозволяє спростити тактову схему і зменшити споживання струму.

Модель Era використовує VFD IV-3A (флуоресцентний дисплей). Кожна трубка має анод з покриттям з люмінофором, який бомбардується електронами, що випускаються з фосфорних ниток. Флуоресцентні трубки відображають яскраве світло з високою контрастністю.

Наразі дві моделі вже доступні на eBay: Nixoid за $255 та Era VFD за $289. 

Це вже друга краудфандінгова кампанія NIXOID Lab. У вересні 2018 року стартап зібрав $46 000 на Kickstarter. Близько половини замовлень припало на Японію; з командою зв'язалися представники сервісу CampFire і запропонували провести додатковий збір коштів.

Компанія планує провести ще одну кампанію на Kickstarter з новими моделями, які отримають оновлений механізм роботи і дизайн.

Нагадаємо: український стартап представив проект із друку людських кісток ADAM. Kwambio – одеський стартап, який займається виробництвом 3D-принтерів і керамічних деталей.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло