Захворіло у світі
58,696,029
Померло у світі
1,388,724
Вилікувалось у світі
37,512,163
Захворіло в Україні
635,689
Померло в Україні
11,075
Вилікувалось в Україні
291,060
Boeing ще за рік до катастрофи 737 Max знала про проблеми з бортовим комп'ютером – WSJ

Boeing ще за рік до катастрофи 737 Max знала про проблеми з бортовим комп'ютером – WSJ

У 2017 році на збої в роботі ПЗ не звернули достатньої уваги

Boeing ще за рік до катастрофи 737 Max знала про проблеми з бортовим комп'ютером – WSJ
фото Wikipedia

Компанія Boeing визнала, що ще за рік до першої катастрофи літака 737 Max знала про проблеми з системою оповіщення про несправність датчиків в літаках цієї моделі. Про це пише The Wall Street Journal, на яку посилається ВВС.

Повідомляється, що інженери компанії в 2017 році виявили проблему в роботі програмного забезпечення на 737 Max. Однак в результаті дослідження експерти дійшли до висновку, що ця проблема не загрожує безпеці, і не стали нічого виправляти.

У заяві наголошується, що компанія повідомила про це авіаційній владі США після катастрофи 737 MAX в Індонезії в жовтні 2018 року. Після цієї катастрофи Boeing підтвердила, що помилка в програмному забезпеченні не впливає на безпеку.

Відзначається, що керівництво компанії не брало участі в перевірці і вперше дізналося про проблему після авіакатастрофи в Індонезії.

Співрозмовники WSJ також розповіли, що після першої катастрофи Boeing дав деяким авіакомпаніям неповні і суперечливі пояснення. Наголошується, що тільки після другої подібної аварії – в Ефіопії – представники компанії вже більш детально розповіли про цю проблему.

У листопаді 2018 року повідомлялося, що в деяких модифікаціях літака Boeing 737 Max є дефект, через який лайнери можуть зриватися в піке. Вказувалося, що в екстреній ситуації неправильно спрацьовує функція, яка допомагає уникати небезпечного задирання носа.

Раніше повідомлялося, що з початку 90-х було зафіксовано не менше 140 випадків виходу з ладу датчика, який став причиною падіння Boeing 737 Max.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті