Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Туреччина вирішила не застосовувати обмежувальні заходи щодо металопродукції з України

Туреччина вирішила не застосовувати обмежувальні заходи щодо металопродукції з України

Міністерство торгівлі Туреччини завершило відповідне розслідування

Туреччина вирішила не застосовувати обмежувальні заходи щодо металопродукції з України
Фото: pixabay.com

Туреччина завершила захисне розслідування щодо металопродукції з України без застосування обмежувальних заходів, йдеться у повідомленні на сайті Мінекономрозвитку.

Відповідне повідомлення оприлюднило сьогодні, 7 травня 2019 року, Міністерство торгівлі Туреччини.

Зокрема, повідомляється, що Рада з питань оцінки захисних заходів щодо імпорту одноголосно прийняла рішення завершити розслідування без застосування заходів у зв’язку з відсутністю зростання імпорту в абсолютних показниках та відносно внутрішнього виробництва, а також у зв’язку з відсутністю заподіяння чи загрози заподіяння серйозної шкоди місцевим виробникам внаслідок зростаючого імпорту.

Рішення набуло чинності з дня опублікування повідомлення про нього.

Як нагадують у МЕРТ, 27 квітня 2018 року Туреччина розпочала захисне розслідування щодо ряду товарів металургійної галузі, а з 17 жовтня 2018 року терміном на 200 днів було застосовано попередні захисні заходи у вигляді тарифної квоти, було встановлено 25% мито після перевищення квоти.

Мінекономрозвитку брало активну участь у розслідуванні, відстоюючи інтереси українських виробників металургійної галузі. Завдяки синергії зусиль влади та бізнесу вдалось досягти позитивних результатів у цьому розслідуванні. Українські виробники і надалі без обмежень зможуть поставляти на ринок Туреччини свою продукцію, а це прокат, сталеві прутки, сталеві труби, порожнисті профілі, продукція з нержавіючої сталі та частини для трамвайних колій та залізниць. 

Як зазначають у міністерстві, у 2018 році з України до Туреччини було експортовано металопродукції на суму $59 млн, а у 2017 році, до початку розслідування, експортовано на суму $270 млн.

Нагадаємо: у січні-липні 2018 року Україна наростила імпорт металопрокату на 10,1% – до 731 000 тонн (до $596,6 млн), в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті