Бізнес Трампа втратив понад $1 млрд за 10 років – NYT

Бізнес Трампа втратив понад $1 млрд за 10 років – NYT

Великі збитки в 1985-1994 дозволили йому не сплачувати податки на прибуток протягом 8 з 10 років

Бізнес Трампа втратив понад $1 млрд за 10 років – NYT
Дональд Трамп
фото Shutterstock

Колишній бізнесмен,  зараз президент США Дональд Трамп втратив $1,17 млрд на невдалих угодах в період з 1985 по 1994 рік. Про це повідомляє The New York Times із посиланням на джерело, яке має доступ до Податкового управління США.

Цікаво, що видання розкрило цю інформацію через день після того, як міністр фінансів США Стівен Мнучін відмовився представити в Конгрес податкові декларації президента.  Конгрес наполягав на наданні фінзвітності президента за 6 років.

Збитки у понад мільярд, які спіткали Трампа, виявились більшими, ніж практично у будь-якого іншого американського платника податків. При чому вони були настільки великими, що йому вдавалось уникати сплати прибуткового податку протягом восьми з десяти років.

Збитки у Трампа виникли через його основний бізнес – нерухомість, готелі та казино. Сам бізнесмен під час передвиборчої програми позиціонував себе як бізнесмена, який зробив себе сам. Він пояснював складнощі, які виникали в його бізнесі, рецесією, яка почалась в 1990 році.

Видання повідомляє, що в 1991 та 1992 роках Трамп втратив по $250 млн.  Однак виданню вдалось дізнатись, що його проблеми розпочались дещо раніше, зокрема, в 1985 році він задекларував збитків на $46,1 млн.

Адвокат Трампа Чарльз Хардер заявив,що видання отримало брехливі дані , автори матеріалу зробили помилкові висновки.

Наразі Трамп займає 715-е місце рейтингу найбагатших людей світу, його статки оцінюються в $3,1 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті