Новим головою наглядової ради Промінвестбанку став Сергій Будкін

Новим головою наглядової ради Промінвестбанку став Сергій Будкін

Акціонери також змінили склад наглядової ради

Новим головою наглядової ради Промінвестбанку став Сергій Будкін
Сергій Будкін
Фото: Facebook Сергей Будкин

Акціонери Промінвестбанку звільнили голову наглядової ради Герхарда Вальдхайма. Рішення було прийняте 25 квітня 2019 року, згідно повідомленню банку у системі розкриття інформації НКЦПФР. Про це повідомляє Ліга.Фінанси.

Вальдхайм був головою ради банку з грудня 2017 року. Замість нього терміном на 3 роки обрано інвестбанкіра та фінансиста Сергія Будкіна.

Будкін у 2016-2018 роках був головою ради директорів інвестфонду Irae Investments (Австралія), а зараз є керуючим партнером у FinPoint Investment Advisers, а також членом ради директорів двух російських банків – БистроБанк та Хлинов.

Акціонери змінили склад наглядової ради. Лука Перетті та Клаус Мале залишили банк. Замість них обрані Хаген Вернер та Бартоломео Суппієй. Михайло Березов та Олексій Ольшанський переобрані на новий строк.

Промінвестбанк – один з двох банків в Україні з російським капіталом, що залишилися на ринку. Його ключовий акціонер – російський державний Внєшекономбанк. 

Нагадаємо: НБУ опублікував результати роботи банків у І кварталі. Збиток показали 14 з 77 платоспроможних банків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло