Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
Вакарчук створює власну політсилу і передвиборчий штаб до парламентських виборів – НВ

Вакарчук створює власну політсилу і передвиборчий штаб до парламентських виборів – НВ

Офіс нової партії знаходиться в бізнес-центрі Horizon

Вакарчук створює власну політсилу і передвиборчий штаб до парламентських виборів – НВ
Twitter @s_vakarchuk

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук сформував передвиборний штаб для виборів у Верховну Раду, повідомляє видання «Новое время». Його очолює колишній заступник міністра економіки Юлія Клименко.

Передвиборний штаб Вакарчука розмістився по сусідству зі штабом прем'єр-міністра Володимира Гройсмана в бізнес-центрі Horizon, зазначає видання. Там вже тривалий час знаходиться офіс рок-музиканта.

Ні Вакарчук, ні очільниця штабу поки що не надали виданню коментарів.

Раніше лідер «ОЕ» в Twitter підкреслив, що ні за яких обставин не очолить виборчий список БПП-Солідарність. За його словами, це чутки, які безпідставно тиражують блогери з соцмереж.

Натомість кілька джерел стверджують, що Вакарчук веде переговори з кількома так званими лідерами думок – відомими медіаперсонами, щоб ті увійшли в його політсилу.

Київський міжнародний інститут соціології оцінює підтримку умовної «партії Вакарчука» лише на рівні 1,5%. Однак цей рейтинг може зрости за рахунок частини електорату президента Петра Порошенка і лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка, вважає директор Інституту досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик. Нинішній рейтинг БПП – 13,9%, а партії Гриценка – 5,1%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті