Захворіло у світі
5,731,837
Померло у світі
356,606
Вилікувалось у світі
2,376,542
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Facebook зняла заборону на рекламу блокчейну і криптовалютних заходів

Facebook зняла заборону на рекламу блокчейну і криптовалютних заходів

Рекламодавці вже не зобов'язані отримувати попереднє схвалення для реклами блокчейну

Facebook зняла заборону на рекламу блокчейну і криптовалютних заходів
фото DR

Найбільша соціальна мережа Facebook оновила рекламну політику. Тепер користувачі можуть публікувати оголошення, пов'язані з блокчейн-рішеннями і інформацію про події в індустрії криптовалют без попереднього узгодження з соцмережею, з посиланням на блог компанії пише ForkLog.

У своєму блозі Facebook оголосила, що рекламодавці вже не зобов'язані отримувати попереднє схвалення для реклами, яка пов'язана з блокчейном, освітою, подіями та новинами, що мають стосунок до криптовалюти.

Однак щоб розмістити рекламу криптовалюти, користувачам, як і раніше, необхідно отримати відповідний дозвіл. Крім того, зберігається повна заборона на рекламу первинних пропозицій монет (ICO), бінарних опціонів і контрактів на різницю цін (CFD).

«Ми прагнемо не допустити на наших платформах реклами, яка вводить в оману, особливо в сфері фінансових продуктів і послуг. Через це людям, які хочуть просувати криптовалюту і пов'язані продукти, такі як криптобіржі і програмне забезпечення й устаткування для майнінгу, все одно доведеться пройти процес огляду. Цей процес буде враховувати всі придбані ними ліцензії та інші публічні відомості про їхній бізнес», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, на початку минулого року Facebook і Instagram заборонили рекламу криптовалют та ICO. Однак в червні обмеження було дещо пом'якшено – соцмережа дозволила розміщувати пов'язаний з криптовалютою контент, попередньо затверджений рекламодавцем.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті