Facebook запустить платіжний сервіс у WhatsApp

Facebook запустить платіжний сервіс у WhatsApp

Очікується, що він почне працювати у декількох країнах вже цього року

Facebook запустить платіжний сервіс у WhatsApp
фото pixabay.com

Facebook вирішила відкрити в Лондоні центр розвитку сервісу мобільних платежів WhatsApp. Про це із посиланням на Financial Times повідомляє видання «Вєдомості».

Зазначається, що створений центр повинен буде розробити не тільки сервіс платежів WhatsApp, але і продукти, що відповідають за безпеку користувачів і виявлення спаму.

Facebook обрала Великобританію через те, що месенджер є тут популярнішим, ніж в США, пояснили в прес-службі соцмережі. Компанія розраховує, що послугами платіжного сервісу WhatsApp в першу чергу будуть користуватися жителі тих країн, де додаток є найбільш популярним.

Як зазначає видання, плани соцмережі підсилюють надії міста стати глобальною фінансово-технічним центром і свідчать про прихильність компанії до монетизації месенджера. Facebook для створення сервісу мобільних платежів збирається найняти 100 співробітників, тим самим штат WhatsApp збільшиться на 25%. Більшість інженерів-програмістів будуть шукати в Лондоні, додатковий персонал – в Дубліні, уточнює FT.

Минулого тижня гендиректор Facebook Марк Цукерберг заявив, що новий сервіс запрацює відразу в декількох країнах вже в 2019 році.  За його словами, після тестування сервісу він спочатку запрацює в Індії. В кінці 2018 року WhatsApp повідомив, що в Лондон були спрямовані інженери з команди засновників WhatsApp.

 «Ми готові працювати з кращими технічними експертами в Лондоні і Дубліні, щоб WhatsApp увійшов у друге десятиліття. WhatsApp – це дійсно глобальний сервіс, і наші команди допоможуть розробити сервіс мобільних платежів WhatsApp і інші корисні функції для наших користувачів », – говорив операційний директор WhatsApp Метью Ідема.

Нагадаємо: компанія Facebook купила WhatsApp в 2014 р за $19 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті