Захворіло у світі
100,908,992
Померло у світі
2,175,245
Вилікувалось у світі
55,848,790
Захворіло в Україні
1,206,412
Померло в Україні
22,351
Вилікувалось в Україні
992,031
МВФ приїде в Україну найближчими тижнями

МВФ приїде в Україну найближчими тижнями

Конкретної дати поки не відомо

Цей матеріал також доступний російською
МВФ приїде в Україну найближчими тижнями
Фото: pixabay

Міжнародний валютний фонд направить до Києва свою оціночну місію протягом найближчих кількох тижнів. Про це повідомив директор прес-офісу МВФ Джеррі Райт.

Точної дати нової місії ще не визначено.

«Немає конкретної дати першої оглядової місії в рамках програми МВФ, але ми очікуємо, що місія повернеться в Київ приблизно у найближчі тижні для оцінки прогресу в рамках програми та обговорення політики на решту року з новою адміністрацією», – сказав він.

Він також додав, що директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард «зв’язувалась з Зеленським у зв’язку з його обранням на пост президент України та підкреслила, що МВФ готовий і надалі підтримувати Україну та допомагати їй у вирішенні задач, що перед нею стоять».

Також, за його словами, Лагард спілкувалась і з чинним президентом Петром Порошенком та подякувала йому «за тісну співпрацю під час його президентства і висловила надія та сподівання щодо продовження прогресу в рамках економічної програми».

Нагадаємо: раніше цього місяця JP Morgan спрогнозувала, що з огляду на зосередженість української влади на парламентських виборах цієї осені не дозволить країні виконати умови Міжнародного валютного фонду у 2019 році й отримати транш за програмою stand-by.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті