ПриватБанк запустив на 3 місяці безкоштовні грошові перекази з Польщі до України

ПриватБанк запустив на 3 місяці безкоштовні грошові перекази з Польщі до України

З 10 травня до 10 серпня українські заробітчани та туристи можуть переказувати кошти на картки банку без комісій

ПриватБанк запустив на 3 місяці безкоштовні грошові перекази з Польщі до України
Фото: Shutterstock

ПриватБанк запустив безкоштовні грошові перекази до України з Польщі разом з онлайн сервісом PayUkraine та MasterCard, йдеться у повідомленні на сайті фінустанови.

Як повідомили у банку, протягом трьох місяців з 10 травня до 10 серпня українські заробітчани та туристи можуть переказувати кошти на картки ПриватБанку без комісій.

Безкоштовні перекази працюють на PayUkraine – бренд компанії PU Group LTD, який пропонує різні рішення для здійснення грошових переказів між Польщею та Україною.

Нагадаємо: за даними ПриватБанку, лідер за сумою перерахованих в Україну коштів торік є США, з цієї країни надійшло 16% від загального обсягу. Друге місце за обсягом валютних надходжень посіла Великобританія (8%), третє – Ізраїль (6%). Також у топ-10 країн, які забезпечують більше надходжень від гастарбайтерів, потрапили Німеччина (5%), Росія (5%), Італія (5%), Польща (4%), ОАЕ (2,7%), Туреччина (2,5%) та Кіпр (2%).

Раніше НБУ прогнозував збільшення грошових переказів в Україну до $12,2 млрд. Минулого року чисті надходження в Україну за статтею оплата праці склали $11,33 млрд.

Як писав Mind, за прогнозами польських ЗМІ, у 2019 році кількість українців, які їдуть працювати в Польщу, зросте на 75%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті