Захворіло у світі
5,375,648
Померло у світі
343,721
Вилікувалось у світі
2,149,412
Захворіло в Україні
20,986
Померло в Україні
617
Вилікувалось в Україні
7,108
Bodum подає до суду на Starbucks через відкликання пристроїв для приготування кави

Bodum подає до суду на Starbucks через відкликання пристроїв для приготування кави

Компанія заявляє, що з ними все добре, а Starbucks стверджує, що вони ламаються

Bodum подає до суду на Starbucks через відкликання пристроїв для приготування кави
фото Bodum Holding

Данська компанія Bodum Holding подає до суду на Starbucks в зв’язку з тим, що мережа кав’ярень нещодавно відкликала з продажу партію з 230 000 френч-пресів спільного виробництва двох компаній, передає Reuters.

Starbucks заявила, що відкликає партію френч-пресів – пристроїв, в яких мелені кавові боби заливають окропом і для кращого приготування кави притискають їх зверху поршнем. Причиною стало те, що в компанію надійшло 9 скарг на те, що поршні ламаються в руках у людей, залишаючи травми і поранення.

Партія згаданих френч-пресів продавалася з 2016 року до січня 2019-го за ціною $20 за штуку.

Bodum є одним з найвідоміших виробників френч-пресів і продав їх в Starbucks відповідно до угоди про закупівлю 2002 року.

У скарзі, поданій до федерального суду Манхеттена, компанія Bodum стверджує, що у Starbucks не було підстав для «одностороннього» відкликання продукції, тому що преси спільного виробництва Bodum + Starbucks не є дефектними і відповідають необхідним специфікаціям.

Згідно зі скаргою, Starbucks відкликала преси, незважаючи на те, що лабораторні випробування не виявили ніяких доказів дефектів продукту чи конструкції.

В Bodum також зазначили, що Starbucks планує розширити відкликання на Латинську Америку, Європу, Близький Схід і Азіатсько-Тихоокеанський регіон, що є «необгрунтованою» дією, яка шкодить репутації і завдає «неприйнятних збитків бренду Bodum у всьому світі».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті