Порошенко звільнив заступника адміністрації президента Олексія Філатова

Порошенко звільнив заступника адміністрації президента Олексія Філатова

Філатов займався, зокрема, питаннями запровадження судової реформи

Порошенко звільнив заступника адміністрації президента Олексія Філатова
Фото: president.gov.ua

Президент Петро Порошенко указом звільнив заступника глави адміністрації глави держави Олексія Філатова. Про це йдеться в повідомленні на сайті глави держави.

Відповідний указ №215 від 11 травня оприлюднено на сайті глави держави.

«Звільнити Філатова Олексія Валерійовича з посади заступника глави Адміністрації президента України», – йдеться в документі.

Філатов був призначений на посаду заступника голови АП у липні 2014 року, де, зокрема, займався питаннями, пов'язані з проведенням судової реформи.

До цього очолював практику вирішення спорів в адвокатському об'єднанні «Василь Кісіль і Партнери», однієї з найбільших юридичних фірм України.

Раніше Порошенко призначив колишнього голову Нацради телерадіо Артеменка членом НКРЗІ. Нагадаємо: 4 травня президент України Порошенко своїм указом звільнив Артеменка з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Напередодні Артеменко особисто повідомив про своє рішення подати у відставку з поста глави Нацради з двох причин: «По-перше, проста людська втома – протягом 5 років у постійному стресі працювати щодня, по 10–12 годин, іноді навіть без вихідних. По-друге, пропозиція, яка надійшла саме в цей час, перейти на іншу роботу».

Крім того, Порошенко звільнив командувача Нацгвардії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті