Радник Зеленського анонсував розпуск ради (ВІДЕО)

Радник Зеленського анонсував розпуск ради (ВІДЕО)

Дмитро Разумков заявив, що на порушення закону ніхто йти не буде, а також назвав конкретні підстави для розпуску

Радник Зеленського анонсував розпуск ради (ВІДЕО)
Володимир Зеленський
фото УНІАН

Новообраний президент Володимир Зеленський ініціюватиме розпуск Верховної Ради. Про це в ефірі програми «Право на владу» на «1+1» заявив його радник Дмитро Разумков.

 «Так, буде ініціювати розпуск», – підкреслив він.

Радник Зеленського наголосив, що в питанні можливого розпуску ради новообраний президент не буде йти на порушення закону.

«На порушення закону дійсно ніхто йти не планує. Є передумови, які дають можливість президенту розпустити Верховну Раду. Вони чітко прописані в законодавстві, іноді не до кінця чітко, але більш-менш зрозуміло. Однією з цих передумов є відсутність коаліції, яка багато обговорюється. І, з моєї точки зору, коаліції сьогодні немає, тому що в двох коаліційних фракціях немає 226 народних депутатів», – сказав Разумков.

Радник також виступив проти законопроекту «Про президента», який на його думку, значно обмежить повноваження новобраного глави держави.

«Планували прибрати практично всі повноваження і перетворити президента країни в номінальну фігуру. Що не дало б йому виконати навіть ті обіцянки, які були дані під час виборчої кампанії», – заявив Разумков.
Він також додав, що Зеленський готовий «допомогти парламенту наостанок виконати хоча б частину своїх обіцянок», які  стосуються, зокрема зняття недоторканності з народних депутатів, суддів та президента.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті