Дефіцит держбюджету скорочено до 1,7 млрд грн – Мінфін

Дефіцит держбюджету скорочено до 1,7 млрд грн – Мінфін

За перші 3 місяці цього року дефіцит складав 26 млрд грн

Дефіцит держбюджету скорочено до 1,7 млрд грн – Мінфін
Фото: УНІАН

Державний бюджет України в січні-квітні 2019 року було зведено з дефіцитом у розмірі 1,7 млрд грн. Про це повідомили в Мінфіні з посиланням на проведений макроекономічний огляд.

Відомство додало, що за перші 3 місяці дефіцит складав 26,2 млрд грн.

«Дефіцит Державного бюджету становив 1,7 млрд грн порівняно із запланованим річним рівнем у 90 млрд грн», – сказано у звіті Мінфіну.

У відомстві розповіли, що фінансували дефіцит за допомогою державних запозичень та малої приватизації.

Так, у перші 4 місяці поточного року держбюджет отримав 324,8 млрд грн доходів. Видатки бюджету склали 294,5 млрд грн.

Нагадаємо, що у l кварталі 2019 року бюджет недовиконали на 4,7%.

Раніше Mind писав, що Кабмін ухвалив перевірку витрат держбюджету в 9 сферах.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло