Захворіло у світі
11,830,885
Померло у світі
544,215
Вилікувалось у світі
6,447,656
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
Через інавгурацію президента у Києві 19 та 20 травня буде обмежено рух транспорту (СХЕМА РУХУ)

Через інавгурацію президента у Києві 19 та 20 травня буде обмежено рух транспорту (СХЕМА РУХУ)

Рух буде обмежено від проспекту Бажана на Харківському масиві до центру міста

Через інавгурацію президента у Києві 19 та 20 травня буде обмежено рух транспорту (СХЕМА РУХУ)
Фото: pixabay

Рух транспорту 19 та 20 травня обмежать низкою вулиць Києва із нагоди інавгурації новообраного Президента України, йдеться у повідомленні на сайті Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Відповідну схему обмеження руху затверджено Головним управлінням Національної поліції України у місті Києві.

Через інавгурацію президента у Києві 19 та 20 травня буде обмежено рух транспорту (СХЕМА РУХУ)
Фото: КМДА

Отже, 19 травня із 07:00 до завершення заходів буде частково обмежено рух транспорту на вулиці Липській від вулиці Михайла Грушевського до вулиці Інститутської, а також 20 травня із 06:00 до закінчення урочистих заходів буде тимчасово обмежено рух на низці вулиць, зокрема по проспекту Бажана від Харківської площі до Південного шляхопроводу.

Крім того, рух буде обмежено Наддніпрянським шосе від Південного шляхопроводу до мосту Патона, Набережним шосе від мосту Патона до Дніпровського узвозу, Дніпровським узвозом від Набережного шосе до Паркової дороги.

Також не можна буде пересуватись алеєю Героїв Крут від площі Андрія Первозванного до площі Слави, вулицею Івана Мазепи від площі Слави до станції метро «Арсенальна», вулицею Михайла Грушевського від вулиці Московської до Петрівської алеї, Парковою дорогою від вулиці Михайла Грушевського до алеї Героїв Крут.

Рух транспорту буде перекрито й вулицю Шовковичною від вулиці Михайла Грушевського до вулиці Басейної, вулицею Круглоуніверситетською від Бессарабської площі до вулиці Лютеранської, вулицею Лютеранською від вулиці Шовковичної до вулиці Хрещатик, вулицю Архітектора Городецького від вулиці Хрещатик до вулиці Ольгінської.

Крім того, будуть перекриті вулиця Ольгінська до площі Івана Франка до вулиці Інститутської, вулиця Інститутська від вулиці Хрещатик до Кріпосного провулку, Кріпосний провулок від вулиці Михайла Грушевського до вулиці Інститутської, вулиця Липська від вулиці Михайла Грушевського до вулиці Пилипа Орлика, вулиця Садова від вулиці Михайла Грушевського до вулиці Інститутської, вулиця Пилипа Орлика від вулиці Шовковичної до вулиці Академіка Богомольця та вулиця Академіка Богомольця від вулиці Пилипа Орлика до вулиці Пилипа Орлика.

Додатково передбачено тимчасові обмеження руху на проспекті Миколи Бажана, Південному мостовому переході, Наддніпрянському шосе (від Південного мосту до мосту Патона), Набережному шосе (від мосту Патона до Дніпровського узвозу) із 06:00 20 травня до закінчення заходів.

Окрім того, у зв’язку із проведенням урочистого засідання Верховної Ради 20 травня о 10:00, присвяченого складанню присяги Українському народові новообраним Президентом України Володимиром Зеленським відповідні служби КМДА із 06:00 забезпечать чергування бригад швидкої допомоги на території урядового кварталу.

Також 20 травня будуть внесені зміни в роботу автобусних маршрутів №№ 24, 62, 55.

Нагадаємо: Верховна Рада України призначила інавгурацію новообраного президента Володимира Зеленського на 10:00 20 травня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті