Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Мюнхенський ФК «Баварія» відмовився брати спонсором BMW

Мюнхенський ФК «Баварія» відмовився брати спонсором BMW

Своє рішення клуб мотивував тим, що перестав довіряти компанії

Мюнхенський ФК «Баварія» відмовився брати спонсором BMW
https://fcbayern.com

Футбольний клуб пояснив, що переговори з BMW про спонсорство припинені «через відсутність довіри». Договір на суму 800 млн євро мав набути чинності не пізніше 2025 року.

Мюнхенський футбольний клуб «Баварія» вирішив не брати в спонсори німецький автоконцерн BMW. Своє рішення клуб пояснив «відсутністю довіри» до автовиробника, передає Deutsche Welle з посиланням на інтерв’ю представника BMW інтерв'ю тижневику Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung.

«Ми припинили переговори про спонсорство», – повідомив представник компанії.

Німецький футбольний клуб і автоконцерн вже були пов'язані декларацією про наміри. Обговорювалося спонсорський договір на суму 800 млн євро строком на 10 років.

Передбачалося, що цей контракт вступить в силу не пізніше 2025 року. Однак «Баварія» на зустрічі 8 травня повідомила представникам BMW про припинення переговорів щодо спонсорського партнерства «через відсутність довіри».

При цьому клуб не виявив бажання назвати конкретні причини такого рішення.

В ході переговорів «Баварія» також висловлювала намір достроково вийти з договору зі своїм багаторічним партнером Audi, який, як і страховий концерн Allianz і виробник спортивних товарів Adidas, володіє 8,33% акцій мюнхенського клубу. У разі укладення договору про спонсорство BWV отримав би і частку Audi.

Нагадаємо, Єврокомісія звинуватила BMW, Daimler і VW у картельній змові щодо навмисного обмежування розвитку інноваційних технологій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті